Keçiören Belediye Başkanı Ak, ATO'yu Ziyaret Etti - Son Dakika

Keçiören Belediye Başkanı Ak, ATO'yu Ziyaret Etti

22.01.2017 11:39
Keçiören Belediye Başkanı Ak, ATO'yu Ziyaret Etti, System.String[]

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, belediye meclis üyeleriyle Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, belediye meclis üyeleriyle Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

ATO'dan yapılan açıklamaya göre, ziyarette Ankara ve Ankara Ticaret Odası için güzel şeyler yapmak istediklerini belirten Baran, "Ankara tüccarına borcumuz var. Yönetimimiz, komitelerimiz ve meclis üyelerimizle tüccarın önünü açma gayretindeyiz. Tüccarın sıkıntılarının farkındayız. 1 milyar liralık Nefes Kredisi ile 20 bin üyemize yardımcı olma niyetindeyiz." ifadelerini kullandı.

Ankara'nın pek çok sorunu olduğunu vurgulayan Baran, Ankara'nın önemli bir sağlık merkezi olması, termal turizm ve kongre turizmini geliştirmesi için direkt uçuş konusunun bir an önce halledilmesi gerektiğini bildirdi.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da Türkiye'nin en büyük ikinci ilçesinin Keçiören olduğunu belirterek belediye olarak esnafı güçlendirmeye gayret gösterdiklerini kaydetti.

Keçiören'in nitelikli göç verdiğini söyleyen Ak, "İlçe olarak nitelikli konut ve nitelikli okul sıkıntısı yaşıyoruz. Yapılan yeni imar düzenlemeleriyle nitelikli konut sıkıntısının giderileceğini düşünüyoruz. Sizlerden nitelikli okul projelerimizde ve sosyal projelerimizde destek bekliyoruz." dedi.

Akyurt'ta yapılması planlanan fuar alanının bir an önce bitirilmesi gerektiğine işaret eden Ak, fuar alanının şehre ve tüccara katkı sağlayacağını belirtti. Ak, Türkiye'de şehirlere roller vererek planlamalar yapılması gerektiğini vurguladı.

Ziyarette ATO Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Ziya Gazioğlu ve Musa Beşparmak da hazır bulundu.

Keçiören Belediye Başkanı Ak, ATO'yu Ziyaret Etti

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Keçiören Belediye Başkanı Ak, ATO'yu Ziyaret Etti - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı