Kedi ile Köpeğin 'ekmek Kavgası' (Özel) - Son Dakika

Kedi ile Köpeğin 'ekmek Kavgası' (Özel)

06.01.2012 11:15
Kedi ile Köpeğin 'ekmek Kavgası' (Özel), System.String[]

Sakarya'da Adapazarı Kültür Merkezi önünden geçen vatandaşlar, sokak kedisiyle köpeğin bir dilim ekmek için birbiriyle verdiği mücadeleye şahit oldu.

Sakarya'da Adapazarı Kültür Merkezi önünden geçen vatandaşlar, sokak kedisiyle köpeğin bir dilim ekmek için birbiriyle verdiği mücadeleye şahit oldu. Kedinin önce ekmek parçasıyla oynaması ardından köpekle mücadelesi ilgi çekti.

Bir sokak kedisi ile köpeğin bir dilim ekmek için verdiği mücadele ilginç görüntüler oluşturdu. Sakarya'da insan trafiğinin en yoğun olduğu yer olan Adapazarı Kültür Merkezi önünde bir sokak kedisi bulduğu bir dilim ekmekle oynamaya başladı. Bir fare gibi ekmek dilimiyle oynayan ve garip hareketler yapan kendi çevresinden geçen insanlara aldırış etmeden oyununu sürdürdü. Uzun süre ekmek dilimini havaya fırlatan ve sonra tutmaya çalışan kediyi bir sokak köpeği fark etti. Köpeği yanına yaklaştığını son anda fark eden kedi, ekmek parçasını vermemek için köpeğe kafa tuttu. Tüylerini kabartarak ve garip sesler çıkararak köpeği kaçırmak istedi. Ancak köpek geri adım atmadı ve ekmek dilimine yaklaşmaya çalıştı. Köpek ekmeği almak için tam hamle yapacağı sırada köpeğin üzerine atlayan kedi, köpeği geri püskürttü. Neye uğradığını şaşıran köpek kısa sürede toparlanarak havlamaya başladı. Köpeğin havlamasına da aldırış etmeyen kendi köpekten gözlerini ayırmadı, ancak köpeğin bir ara başını çevirip başka yöne bakmasını fırsat bilerek uzaklaştı. Başını çevirmesiyle kedinin kaçtığını gören köpek ise peşinden koştu ancak yetişemedi. Ekmek parçası ise olduğu yerde kaldı.

Kedi ile Köpeğin 'ekmek Kavgası' (Özel)
Kedi ile Köpeğin 'ekmek Kavgası' (Özel)

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kedi ile Köpeğin 'ekmek Kavgası' (Özel) - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu