Son Dakika Haberleri: Çiftçiyi Pür Dikkat İzleyen Kedilerin Görüntüsü Milyonlarca Kez İzlendi

Çiftçiyi Pür Dikkat İzleyen Kedilerin Görüntüsü Milyonlarca Kez İzlendi

2 ay önce

Kediler, tarlasını süren çiftçiyi dakikalarca meraklı gözlerle izledi. Çiftçinin hareketlerini kaçırmadan izleyen kedilerin görüntüsü sosyal medyada hızla yayıldı.

Japonya'da sadece kedilerin bulunduğu bir işletmede onlarca kedi tarlasını süren adamı izledi. Sadece kedilerin bakımı yapılan işletmede kalan onlarca kedinin görüntüsü milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Japonya'nın Akita bölgesinde bulunan Yurihonjo kentinde, sadece kedilerin bulunduğu bir işletmede çok sayıda kedi, işletmenin yanı başındaki tarlayı süren çiftçiyi dakikalarca pür dikkat izledi. Kedilerin, çiftçinin her bir hareketini dakikalarca izlediği anların kaydedildiği görüntüler ise sosyal medyada büyük beğeni topladı. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerden biri 2.4 milyon diğeri ise 1.5 milyon kişi tarafından izlendi.

Sevimli kedilerin görüntüsü;

Çiftçiyi Pür Dikkat İzleyen Kedilerin Görüntüsü Milyonlarca Kez İzlendi
Haber Yayın Tarihi : 23.05.2019 01:48 Kaynak: İHAUçuşta uyuyakalan kadın uçakta unutuldu! HDP, Ekrem İmamoğlu'ndan beklentisini açıkladı İstanbul seçimlerinin ardından Kadir Topbaş, sessizliğini bozdu!