'kediye Tekme' Kavgasında Araya Giren Genç, Doğum Gününde Canından Oldu - Son Dakika

'kediye Tekme' Kavgasında Araya Giren Genç, Doğum Gününde Canından Oldu

03.01.2012 14:10
'kediye Tekme' Kavgasında Araya Giren Genç, Doğum Gününde Canından Oldu

Alaattin KEŞOĞLUTOSYA (Kastamonu), (DHA)- Kastamonu'nun Tosya İlçesi'nde 5 kişilik gruptan birinin kediye tekme atmasıyla o sırada orada içki içen 2 kişinin onlara tepki göstermesiyle başlayan tartışma, kavgaya dönüştü.

Alaattin KEŞOĞLUTOSYA (Kastamonu), (DHA)- Kastamonu'nun Tosya İlçesi'nde 5 kişilik gruptan birinin kediye tekme atmasıyla o sırada orada içki içen 2 kişinin onlara tepki göstermesiyle başlayan tartışma, kavgaya dönüştü. Kavga sırasında içki içen 2 kişiden Ebubekir Parlak belinden çıkardığı bıçak, araya girmek isteyen 22 yaşındaki Remzi Uğur Karabıyıkoğlu'nun göğsüne saplandı. Karabıyıkoğlu olay yerinde can verirken, 1 kişi de ağır yaralandı. Kavgayı ayırmak isterken canından olan Karabıyıkoğlu, eve giderek ailesiyle birlikte doğum gününü kutlayacağı öğrenildi.

Cinayet, önceki gece Dumlupınar İlköğretim Okulu'nın dış duvarının yanında meydana geldi. İddiaya göre gece okulun dış duvarının yanında Ebubekir Parlak, arkadaşı ile içki içtiği sırada 5 kişilik arkadaş grubu yanlarına geldi. Bu sırada 5 kişilik grupta bulunan Selçuk Emir, yoldaki kediye tekme atınca tartışma başladı. Tartışma giderek büyüyerek kavgaya dönüştü.

Ebubekir Parlak, bu sırada belinden çıkardığı bıçağı sağa sola savurmaya başladı. Kavgayı ayırmak için araya girdiği sırada Remzi Uğur Karabıyıkoğlu ile Selçuk Emir bıçağın hedefi oldu. Karabıyıkoğlu göğsünden aldığı bıçak darbesiyle olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan ve atardamarı kesildiği belirtilen Selçuk Emir ise Kastamonu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alındı. Olay yerine gelen polis ekipleri, kavgaya karışanları gözaltına aldı.

Aynı gece eve giderek doğum gününü kutlayacak olan gencin, acı haberi, ailesini göz yaşına boğdu. Doğum günü için evde beklerken ölüm haberi ile yıkılan gencin ailesi, cenazede göz yaşları sel oldu.

Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Ebubekir Parlak tutuklanarak cezaevine gönderildi. Uğur'un cenazesi öğlen namazına müteakip toprağa verildi.

Kaynak: DHA
Tosya'da çıkan yangında bir ev kül oldu Tosya'da çıkan yangında bir ev kül oldu Tosya'da çıkan yangında bir ev kül oldu Tosya'da çıkan yangında bir ev kül oldu

Son Dakika Güncel 'kediye Tekme' Kavgasında Araya Giren Genç, Doğum Gününde Canından Oldu - Son Dakika


Advertisement