Son Dakika Haberleri: Kelebek Çocuk Elfida"Ya Haluk Levent Sürprizi - İzmir

Kelebek Çocuk Elfida"Ya Haluk Levent Sürprizi - İzmir

2 gün önce

Sanatçı Haluk Levent, "kelebek hastalığı" olarak bilinen ve nadir görülen epidermolizis bülloza hastası Elfida Gündüz ile İzmir'in Karşıyaka ilçesinde buluştu.

Sanatçı Haluk Levent, "kelebek hastalığı" olarak bilinen ve nadir görülen epidermolizis bülloza hastası Elfida Gündüz ile İzmir'in Karşıyaka ilçesinde buluştu.

Karşıyaka Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 11 yaşındaki Gündüz'ün yazdığı "Kelebek Etkisi" oyunu Çarşı Kültür Merkezi'nde sahnelendi.

İzleyicilerden büyük beğeni toplayan oyunun sonunda sahneye çıkan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Senin çok büyük hayallerin olduğunu biliyorum, onları başaracağını biliyorum." diyerek, Elfida'nın elindeki asayı alarak ona dokundurdu.

Bunun ardından "Elfida" şarkısı eşliğinde salona giren Haluk Levent, küçük kıza sarıldı.

Levent'i karşısında gören Elfida, gözyaşlarına hakim olamadı.

"Artık Elfida ile görüşeceğiz"

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Elfida, hayallerine ulaşmak için engel tanımayan müthiş bir çocuk. Tiyatro oyununda anlattığı gibi, onunla birlikte kötülükleri insanlardan uzak tutmak için çalışmaya devam edeceğiz. İyi ki Elfida var, iyi ki Elfida gibi çocuklarımız var. Biliyoruz ki hiçbir engel, bizi hayallerimize ulaşmaktan alıkoyamaz." diye konuştu.

Sanatçı Levent de Elfida'nın en büyük hayalinin kendisiyle tanışmak olduğunu öğrenince teklifi tereddütsüz kabul ettiğini söyledi.

Hiçbir şeyin minik bir kalbin mutluluğundan daha önemli olmadığını belirten Levent, "Bir hayale ortak olmak, mutlu olmak ve mutlu etmek için buradayım. Artık Elfida ile görüşeceğiz." dedi.Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü'ne Layık Görülen Kübra Süzgün, Sahnede Gözyaşlarına Boğuldu

İZBAN'da Grev Başladı İzmir'de Annelerini 24 Yerinden Bıçaklayarak Öldüren Kız Kardeşler Tahliye Edildi