Kelkit Aqua Parkı Gün Sayıyor - Son Dakika

Kelkit Aqua Parkı Gün Sayıyor

07.09.2012 11:24
Kelkit Aqua Parkı Gün Sayıyor, System.String[]

Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde, Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan SODES projesi ile yapılan aqua park tamamlanmak üzere.

Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde, Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan SODES projesi ile yapılan aqua park tamamlanmak üzere.

Maliyeti 160 bin TL olan ve KİPTAŞ Kent Parkının devamında ki alanda yapılan park su, eğlence, güneş ve yeşili buluşturarak ilçedeki büyük bir eksikliği giderecek.

Belediye Başkanı Muammer Duran, parkın yaz aylarında serinlemek ve eğlenmek isteyenlerin buluşma noktası olacağını belirterek, kısa süre sonra tamamlanacak olan tesisin Kelkitlilerin vazgeçemeyeceği bir merkez halini alacağını söyledi.

Bundan böyle bölgede yaşayanların yaz aylarında serinlemek ve eğlenmek için Aqua Parkta bir araya geleceğini ifade eden Duran, "Aqua Parkın içerisinde 120 metrekare 8 şeklinde havuz, havuz kenarlarında 3 metre genişliğinde güneşlenme terası, etrafının çimlendirilip yeşillendirilmesi proje kapsamındadır. Bununla birlikte havuz içerisinde oyun grubu olarak 1 Adet Ahtapot, 1 Adet yılanlı Kaydırak, 1 Adet Yunus Balığı,1 Adet Fil Kaydırak Oyun Grupları bulunmaktadır." diye konuştu.

Duran, çevre düzenlemesi parkın açılışının önümüzdeki günlerde düzenlenecek bir törenle yapılacağını da sözlerine ekledi. - GÜMÜŞHANE

Kelkit Aqua Parkı Gün Sayıyor
Kelkit Aqua Parkı Gün Sayıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kelkit Aqua Parkı Gün Sayıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Eline aldığı içki kadehiyle trafiğe çıkıp vatandaşlara 'şerefe' diyen sürücüye ceza yağdı Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor