Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu: Akşam yemeğine gelmeyeceğini söylemezse çok kızıyorum - Son Dakika

Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu: Akşam yemeğine gelmeyeceğini söylemezse çok kızıyorum

23.07.2021 17:54

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Youtube'da yayın yapan Armağan Çağlayan'a konuk oldu. Selvi Kılıçdaroğlu, eşinin akşam yemeğe gelmeyeceğini söylemediği zaman çok kızdığını anlattı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Armağan Çağlayan'ın hazırlayıp sunduğu Gör Beni programında, eşi Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"YEMEĞE GELEMEYECEĞİNİ SÖYLEMEZSE ÇOK KIZARIM"

Lider eşi olmanın "dikkat etmeyi" gerektirdiğini ifade eden Selvi Hanım, eşi Kemal Kılıçdaroğlu'nun akşam yemeğine gelemeyeceğini söylemediği zaman çok kızdığını aktardı.

"BAMYA SEVDİĞİNİ 40 YIL SONRA ÖĞRENDİM"

Eşinin bamya yemeğini sevdiğini ancak kendisinin sevmediğini söyleyen Selvi Kılıçdaroğlu, "40 seneden sonra bamya sevdiğini öğrendim, şaşırdım. Bamyayı ben pek yemem. Çok da evde pişirdiğim bir şey değil. Ama son iki senedir onun için bamya yapıyorum" dedi.

"LİNÇ GİRİŞİMİNİN OLDUĞU GÜN ÇOK ÜZÜLDÜM"

CHP Lideri Kılıçdaoğlu'na Ankara, Çubuk'ta linç girişimi yapıldığı günün hatırlatılması üzerine Selvi Hanım, o gün çok üzüldüğünü belirtti.

Hayalindeki mesleğin "gazetecilik" olduğunu ifade eden Selvi Hanım, ev işlerine haftada bir gelen yardımcıyla yaptığını, yemeklerini ise bizzat kendi elleriyle hazırladığını açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu: Akşam yemeğine gelmeyeceğini söylemezse çok kızıyorum

Son Dakika Güncel Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu: Akşam yemeğine gelmeyeceğini söylemezse çok kızıyorum - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Meral Akşener bu sefer net konuştu: Ben cumhurbaşkanlığına değil, başbakanlığa adayım 08:57 Meral Akşener bu sefer net konuştu: Ben cumhurbaşkanlığına değil, başbakanlığa adayım Adana'da korkunç kaza! Cip, elektrikli motosiklete çarptı; 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti, babası yaralandı 08:52 Adana'da korkunç kaza! Cip, elektrikli motosiklete çarptı; 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti, babası yaralandı Son Dakika! İstanbul Yeniköy'de Türk ve Rus bandralı iki kuru yük gemisi çarpıştı 08:45 Son Dakika! İstanbul Yeniköy'de Türk ve Rus bandralı iki kuru yük gemisi çarpıştı
Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı 00:43 Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz 22:40 Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı 19:40 Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı
Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı 18:20 Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı Türkiye'nin gündemine 17:42 Türkiye'nin gündemine "Bana teşkilatın numarasını verin" sözleriyle oturan kurye beraat etti
Advertisement