Kemerle Boğulan Kadın Cinayeti Davası - Son Dakika

Kemerle Boğulan Kadın Cinayeti Davası

05.01.2012 17:40
Kemerle Boğulan Kadın Cinayeti Davası, System.String[]

Mersin'de müzik öğretmeni olan kız arkadaşını boğduktan sonra intihar girişiminde bulunan sanık, 25 yıl ağır hapis cezasına çarptırıldı.

Mersin'de müzik öğretmeni olan kız arkadaşını boğduktan sonra intihar girişiminde bulunan sanık, 25 yıl ağır hapis cezasına çarptırıldı.

Alınan bilgiye göre, 3 Ekim 2010 tarihinde Güvenevler Mahallesi'ndeki Güven Sitesinde Güney İlköğretim Okulu'nda müzik öğretmeni olarak görev yapan Duygu Yelçi'yi (26) kemerle boğduktan sonra, intihar girişiminde bulunan muhasebeci Veysel Altunbaş'ın (30) yargılandığı davada karar duruşması yapıldı.

1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşmasında suçunu kabul eden sanık Altunbaş hakkında mahkeme heyeti, ömür boyu hapis cezası verdi. Heyet, cezayı duruşmadaki iyi hali, samimi itirafları nedeniyle 25 yıl ağır hapis cezasına indirdi.

Güvenevler Mahallesi'ndeki Güven Sitesinde oturan Altunbaş, 3 Ekim 2010 tarihinde kötü durumda olduğunu söyleyerek polise haber vermeleri için karşı komşularından yardım istemiş, olay yerine gelen polis, evde yarı baygın haldeki Veysel A'nın yanı sıra yatak odasında hareketsiz yatan bir kadınla karşılaşmıştı. Yapılan incelemede, müzik öğretmeni olarak görev yaptığı belirtilen Duygu Yelçi'nin (26) kemerle boğulduğu belirlenmiş, çamaşır suyu içerek intihar girişiminde bulunduğu belirtilen Veysel Altunbaş ilk ifadesinde, kız arkadaşı olan Yelçi'yi boğarak öldürdüğünü ve intihar girişiminde bulunduğunu söylemişti.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kemerle Boğulan Kadın Cinayeti Davası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı