Son Dakika Haberleri: Kenan Doğulu, Yeni Şarkısına Çektiği Klipte Eşi Beren Saat İle Rol Alacak

Kenan Doğulu, Yeni Şarkısına Çektiği Klipte Eşi Beren Saat İle Rol Alacak

8 gün önce

Kenan Doğulu son zamanlarda Beren Saat'le 'boşanıyor' haberine noktayı koydu. Beren Saat, Kenan Doğulu'nun son albümündeki klibinde yer alacak.

Son günlerde haklarında çıkan boşanma haberlerinden sonra Kenan Doğulu ve Beren Saat Çifti klipte yan yana geliyor. Kenan Doğulu'nun son albümü olan "Vay Be" şarkısının klip çekiminde de yer alacak.

EŞİ BEREN SAAT İLE KAMERA KARŞISINA GEÇECEK

Habertürk'ün haberine göre, yakışıklı popçu "Vay Be" nin çıkış şarkısı "Issız Ada"nın klibinde eşi Beren Saat ile birlikte kameralar karşısına geçerek boşanma iddialarına noktayı koydu.

KLİP 13 TEMMUZ'DA YAYINLANACAK

13 Temmuz'da ekranlara gelecek olan Kenan Doğulu'nun albümündeki "Issız Ada" şarkısına Dominik'te Ömer Faruk Sorak'ın çektiği klipte,Beren Saat'te rol alıyor. Şarkının klibinin ise dikkat çeken bir konusu olduğu konuşulanlar arasında.
Ünlü Şarkıcı Hakan Altun İstanbul'u Terk Edip, Bodrum'a Yerleşti Ünlü Manken Azra Akın'ın Bikinili Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Tan Taşçı ve Sevgilisinin Yoga Görüntüleri Sosyal Medyayı Salladı "Hayatımda Adnan Oktar'ı Hiç Görmedim" Diyen Ece Erken'in, Oktar'ın Kanalına Röportaj Verdiği Ortaya Çıktı