Kenan'la Film Seslendirebiliriz - Son Dakika

Kenan'la Film Seslendirebiliriz

07.09.2012 06:03
Kenan'la Film Seslendirebiliriz, System.String[]

Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, Saat'in seslendirmesini yaptığı animasyon filmi 'Cesur'un galasına birlikte katıldı.

Ünlü oyuncu Beren Saat, seslendirmesini yaptığı Disney Pixar'ın yeni animasyon filmi 'Cesur'un, önceki akşam Kanyon'da düzenlenen galasına katıldı. Bugün vizyona giren filmde baş karakter 'Merida'yı seslendiren Saat'e, galada sevgilisi Kenan Doğulu eşlik etti. Ünlü oyuncu, "Seslendirmeden çok keyif aldım. Bundan sonra beni bu işte daha çok görebilirsiniz" derken; Doğulu ile birlikte seslendirme yapabileceklerini de söyledi.

ÜST SIRALARDA DEĞİLİM

Hollywood'a açılmak isteyip istemediği sorulan güzel yıldız, "Teklif gelirse, tabii ki gitmek isterim. Kendimi oyunculukta üst sıralarda görmüyorum. Her yeni projeye başlarken, ilk işimmiş gibi çalışıyorum" yanıtını verdi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kenan'la Film Seslendirebiliriz
Kenan'la Film Seslendirebiliriz

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Kenan'la Film Seslendirebiliriz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İzmir'de 23 saat sonra gelen mucize! Anne ve 4 çocuğu enkaz altından çıkarılıyor İzmir'den acı kare! Enkazda bulunan saatin durduğu an dikkat çekti Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Göztepe Kulübü, daha önce kulüpte staj yapan Ali Çağın Kaygusuz'un enkaz altında olduğunu açıkladı İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım İnternetten alışverişte siparişten farklı ürünün bedeli kargo şirketinden tahsil edilebiliyor Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, arama kurtarma çalışması devam ediyor