Kendall Jenner'ın, Sokakta İç Çamaşırlı Reklamı Olay Oldu! - Son Dakika

Kendall Jenner'ın, Sokakta İç Çamaşırlı Reklamı Olay Oldu!

13.02.2016 16:51

Amerikalı model ve televizyon yıldızı Kendall Jenner, bir kozmetik firmasının reklamında oynadı. Ünlü model reklamda aceleyle evden çıkarken pantolon giymeyi unutuyor.

Ünlü model Kendall Jenner, Estee Lauder'ın yeni dudak parlatıcısının reklamında oynadı.

PANTOLONSUZ DIŞARI FIRLIYOR

20 yaşındaki podyum mankeni sabahki fotoğraf çekimi için uyanıyor, makyajını yapıp saçlarını düzeltiyor ama pantolon giymeyi unutuyor. Altında sadece dantelli bir iç çamaşırı üstte ise sadece siyah bir blazer şeklinde bir ceket ile evden dışarı fırlıyor.

RUJSUZ ÇIKMIYOR

Fotoğraf çekimi için evinden acele bir şekilde çıkan model, rujunu sürmeden gitmiyor.

Bahçedeki çalılıklar arasından geçtiği sırada kendisini bekleyen gazetecilere yakalanıyor.

Kendini daha çok bir moda mankeni olarak tanıtan Kendall'ı Estee Lauder çekimleri için dantelli iç çamaşırı ile görmek kimse için sürpriz olmadı. Belki güzel mankenin üzerinde pantolon yoktu ama üzerindeki ünlü markaya ait iç çamaşırı herkesin yüreğini hoplattı.

Kendall Jenner'ın, Sokakta İç Çamaşırlı Reklamı Olay Oldu!

Son Dakika Magazin Kendall Jenner'ın, Sokakta İç Çamaşırlı Reklamı Olay Oldu! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
  • TELEVİZYONSUZ GENÇ: Artık bir restoranta girip,birşeyler yemeye,bir dükkana girip alışveriş yapmaya,bir mağazaya girip,bir giyim çorap almaya,bir yerden bir yere gitmek için herhangi bir taşıma aracına binmeye,kafa dinlemek için bir çay bahçesinde oturmaya,bir yere misafirliğe gitmeye korkuyorum,ÇÜNKÜ her yere televizyon/radyo/teyip kurmuşlar,hertaraf çangur çungur müzikler,klipler.Bunlara birde trafik gürültüsü,sabah 4,5 de başlayan,gece yarısına kadar devam eden ezan seslerini eklersek,cinnet geçirmeler,cinayetle Cevap Yaz 1 13 Yayından Kaldır
  • genç: Artık internetten haber okumaya da korkuyorum. Böyle saçma yorumlarla doluyor hep... 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Döner paketleyen çalışanların skandal görüntülerine tepki yağdı! Bakanlık harekete geçti Fenerbahçe'de sakatlanan Tisserand, Sivasspor maçını tamamlayamadı Tartıştığı babaannesini öldüren genç, polise teslim oldu Golcü futbolcu penaltıda hata yapmadı! Fenerbahçe, deplasmanda eşitliği yakaladı Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi