Kendi Projelerimde Dans Etmek İsterim - Son Dakika

Kendi Projelerimde Dans Etmek İsterim

19.01.2012 06:03
Kendi Projelerimde Dans Etmek İsterim, System.String[]

Düet yaptığı Alama ile birlikte klip çeken Yengi: Bu klipte dans etmedim, kendi kişisel projelerimde dans edeceğim.

'Yok Böyle Dans'ta performanslarıyla adından söz ettiren ancak yarışmadan boynu bükük ayrılan Aşkın Nur Yengi; Lübnanlı müzisyen Raghep Alama ile, birlikte düet yaptıkları 'Sevdik Ya' isimli parçasına klip çekti. Yengi; Yeniköy'deki Avusturya Konsolosluğu'ndaki çekim sırasında gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

SPOR KADAR ÖNEMLİ

Mart'ta Lübnan'a gideceğini ve orada Alama ile birlikte konser vereceğini açıklayan Yengi, 'Yok Böyle Dans'la ilgili sorulara yanıt vermedi. Şarkıcı "Spor yapmak kadar dans etmek de lazım. Dans insanın vücüt gelişiminde çok etkili. Bu klipte dans etmiyorum ama kendi kişisel projelerimde dans hünerlerimi sevenlerimle paylaşabilirim" dedi.

BONOMO İYİ SEÇİM

Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Can Bonomo'nun doğru tercih olduğunu söyleyen Yengi, "Benim için Eurovision'un eski tadı yok! 'Ünlüler gitsin ya da gitmesin' tartışması yapılırken, ben iyi bestenin ülkemizi temsil etmesinden yanayım. Can da iyi şarkıları olan biri. Umarım başarılı olur" dedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kendi Projelerimde Dans Etmek İsterim
Kendi Projelerimde Dans Etmek İsterim

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Kendi Projelerimde Dans Etmek İsterim - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Ceman Enginyurt'un koronavirüs testi pozitif çıktı Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Altının kilogramı 499 bin liraya yükseldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti
17:43