Son Dakika Haberleri: Yaşlı Adam, Kendisine Yer Vermeyen Kadının Kucağına Oturarak Tokat Attı!

Yaşlı Adam, Kendisine Yer Vermeyen Kadının Kucağına Oturarak Tokat Attı!

28 gün önce

Çin'in Gansu eyaletinin başkenti Lanzhou'da yaşlı bir adam, seyir halindeki yolcu otobüsünde bir kadından kendisine yer vermesini istedi. Adam, kendisine yer vermek istemeyen kadının zorla kucağına oturarak tokat attı.

Çin'de yaşlı bir adam, otobüste kendisine yer vermeyen kadının kucağına oturup kadına defalarca tokat attı.

OTOBÜS ŞOFÖRÜNÜN MÜDAHALESİ İŞE YARAMADI

Çin'de ilginç bir olay yaşandı. Gansu eyaletinin başkenti Lanzhou'da yaşlı bir adam, seyir halindeki yolcu otobüsünde bir kadından kendisine yer vermesini istedi. Yolcu, kendisine yer vermek istemeyen kadının zorla kucağına oturdu. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, yolcuların olaya müdahale etmemesi üzerine otobüs şoförünün aracı durdurduğu ve yaşlı yolcuyu kadının kucağından indirmeye çalıştığı görüldü. Otobüs şoförüne direnen yaşlı adam, daha sonra ise kadını defalarca tokatladı. Otobüs şoförünün müdahalesine rağmen kadının kucağından inmeyen yaşlı adamın bir süre sonra kadının kendisini itmesiyle yere düştüğü görüldü.

Yaşlı Adam, Kendisine Yer Vermeyen Kadının Kucağına Oturarak Tokat Attı!
Haber Yayın Tarihi : 23.04.2019 05:21 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Sosyetenin En Tanınan İsimlerinden Deniz Keskin, Evinde İntihar Etti Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım