Kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldıran Reynmen karakolluk oldu - Son Dakika

Kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldıran Reynmen karakolluk oldu

13.09.2019 09:06

Sosyal medya fenomenliğinden şarkıcılığa geçen Reynmen, dün gece kız arkadaşı ve kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldırdı. Olay sonrası karakolluk olan Reynmen, polis arabasında gülerek poz verdi.

Çıkardığı Derdim Olsun ve Ela isimli şarkılarla geniş kitlelere ulaşan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, dün gece kendisini görüntülemek isteyen muhabirlere saldırdı. Gözaltına alınan Reynmen, polis arabasında gülerek kameralara poz verdi.

MUHABİRİN TELEFONU ZORLA ALDI

Bir mekandan çıkarken Show Tv muhabirinin 'Nasılsınız, magazin basınına pek konuşmuyorsunuz. Biraz konuşabilir miyiz?" sorularına aniden sinirlenen Reynmen, "İndirin o telefonları" diyerek tepki gösterdi. Reynmen ardından kendisini çeken UçanKuş TV muhabirinin elinden zorla telefonunu alarak görüntüleri silmeye çalıştı.

Akif Yaman

ÖNCE DARP SONRA TOKAT

Gerilim sonrası sinirlerine hakim olamayan Reynmen, muhabir Akif Yaman'ı darp ederek tokat attı. Darp sonrasında muhabirler olay yerinden ayrılarak karakola gidip şikayetçi oldu.

POLİS ARACINDA GÜLEREK POZ VERDİ

Emniyet mensuplarının gözaltına aldığı Reynmen ise Sarıyer Polis Karakolu'na götürüldü. Polis aracında görüntülenen Reynmen, kameralara bakarak gülmesi ise herkesi şaşkına uğrattı.

REYNMEN LAKAPLI YUSUF AKTAŞ KİMDİR?

Yusuf Aktaş 6 Aralık 1996 yılında doğdu. Sivaslı olan Yusuf Aktaş, İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır.

Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi'ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak Açıköğretim'de Liseyi tamamlamıştır.

Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp isimli video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer almayı başarmıştı.

Kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldıran Reynmen karakolluk oldu
Kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldıran Reynmen karakolluk oldu

Son Dakika Güncel Kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldıran Reynmen karakolluk oldu - Son Dakika


YORUMLAR (39)
  • Doğrucu Davut: Ünlü kişilerin özel hayat gibi bir mazereti olamaz, bu kanunlarla da sabittir, eğer ünlü olmuşsan insanların da senin yaptıklarını bilme hakkı vardır, özel hayatını gizleyemezsin... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Furkan Esen: İslamiyete ettiği zararları kimse umursamadı herkes o dinden çıkartan sözleri dinledi ve söyledi. Kimse kusura bakmasın Dinini öğrenmeyen İslamiyeti okumayan bu millet batacaktır daha da beter olacaktır... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Haberci : Peki soruyorum bende ey haberci kardeş sen izin aldinmi çekim için karşındaki kişiden.Herkes reynmene sallıyor ama ortada ağır bir tahrik var.Önce efendi gibi müsaade ister sonra kamerayı açar röportajını yaparsın dimi. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Swap faizinin artırılmasından sonra düşüşe devam eden dolar 8.12 liradan işlem görüyor Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy koronavirüse yakalandı Son Dakika! AYM, 15 Temmuz darbe teşebbüsünün bastırılması kapsamında hareket eden sivillerin bu fiilleri nedeniyle suçlu olmadığına karar verdi Adana'da Türk bayraklı tekne ile Yunan bayraklı tanker çarpıştı! 5 kişi kayıp Son Dakika! Kuşadası Körfezi'nde 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi Savaşın çocuğu atık kağıt toplarken uyuyakaldı İşçiler gözlerine inanamadı! İnşaat kazısında yüzlerce yıllık yeraltı mağarası bulundu Eşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kadın, vurulmadan önceki anın fotoğrafını çekti