Kenya'nın Başkenti Nairobi'de Çince Köprüsü Dil Yarışması - Son Dakika

Kenya'nın Başkenti Nairobi'de Çince Köprüsü Dil Yarışması

26.06.2022 11:54
Kenya'nın Başkenti Nairobi'de Çince Köprüsü Dil Yarışması

NAİROBİ, 26 Haziran (Xinhua) -- Kenya'nın başkenti Nairobi'deki Nairobi Üniversitesi'nin Kenya bölümünde, bir yarışmacı, yabancı üniversite öğrencileri için düzenlenen 21. Çince dil yeterlilik yarışmasına katılıyor, 24 Haziran 2022.

NAİROBİ, 26 Haziran (Xinhua) -- Kenya'nın başkenti Nairobi'deki Nairobi Üniversitesi'nin Kenya bölümünde, bir yarışmacı, yabancı üniversite öğrencileri için düzenlenen 21. Çince dil yeterlilik yarışmasına katılıyor, 24 Haziran 2022. Kenya'nın en büyük ve en eski üniversitesi olan Nairobi Üniversitesi'nde, Cuma günü yabancı üniversite öğrencileri için 21. Çince yeterlilik yarışmasının ilk turu düzenlendi. (Fotoğraf: Long Lei/Xinhua)

YORUMLAR
500
Çin'in Kenya'da İnşa Ettiği Modern Demiryolu Yeşile Saygısıyla Ön Plana Çıkıyor Çin'in Kenya'da İnşa Ettiği Modern Demiryolu Yeşile Saygısıyla Ön Plana Çıkıyor Kenya'da başkanlık yarışı başa baş sürüyor Kenya'da başkanlık yarışı başa baş sürüyor BM Genel Sekreteri Guterres, barışçıl seçimden ötürü Kenya'yı tebrik etti BM Genel Sekreteri Guterres, barışçıl seçimden ötürü Kenya'yı tebrik etti
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Kenya'nın Başkenti Nairobi'de Çince Köprüsü Dil Yarışması - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement