Kepez'de Asfaltlama Çalışmaları - Son Dakika

Kepez'de Asfaltlama Çalışmaları

08.09.2012 15:05
Kepez'de Asfaltlama Çalışmaları, System.String[]

Kepez Belediyesi, Ünsal Mahallesi'nde asfalt çalışması yaptı.

Kepez Belediyesi, Ünsal Mahallesi'nde asfalt çalışması yaptı.

Ünsal Mahallesi muhtarı Nazmi Cabadak, geçtiğimiz aylarda mahalleyi ziyaret eden Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'den, yeni konutların inşa edildiği yerleşim alanının yollarının asfaltlanmasını istemişti.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ünsal Mahallesi'nde de sıcak asfalt çalışması başlattı. Mahallenin 3 kilometrelik yollarında 4 bin ton asfalt çalışması gerçekleştirildi. Asfalt mahallenin 5109, 5110, 5112, 5115, 5116, 5117, 5118, 5119, 5124 ve 5126 nolu sokaklarında yapıldı. Fen İşleri Müdürlüğü, sıcak asfaltla kapladığı sokaklarda önümüzdeki günlerde parke kaldırım çalışması başlatacak.

Son yapılan çalışma ile mahallede 8 bin 302 metre sıcak asfalt ile 3 bin 400 metre sathi kaplama asfalt çalışması tamamlandı. 14 bin metre yeni yolun açıldığı mahallede, yeni bir park ile 1 park tadilatı, açık semt pazarı hizmetleri de gerçekleştirildi.

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kepez'de Asfaltlama Çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu