Kepez'e Kıbrıs Barış Harekatı Parkı Yapılacak - Son Dakika

Kepez'e Kıbrıs Barış Harekatı Parkı Yapılacak

31.01.2012 12:50
Kepez'e Kıbrıs Barış Harekatı Parkı Yapılacak, System.String[]

Antalya Kepez Belediyesi, ilçeye 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı temalı park kazandıracak.

Antalya Kepez Belediyesi, ilçeye 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı temalı park kazandıracak.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çanakkale Savaşı, Sarıkamış faciası ve Milli Mücadele'yi anlattıkları Şehitler Parkı'nın ardından ilçeye yine bir temalı park kazandıracaklarını ve parkta Kıbrıs Barış Harekatı'nın hatırasını yaşatmak istediklerini belirtti.

Başkan Tütüncü, "Park çalışmasıyla Kıbrıs şehitlerimize ve Kıbrıs Barış Harekatı'nda gösterilen kahramanlığa vurgu yapalım arzusu içerisindeyiz. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün gayretli çalışmaları neticesinde, şu an itibariyle bir proje oluşturuldu. O projeyi uygulayacağımız uygun bir mekan bulmak suretiyle, 2012 yılı içerisinde 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı Parkı'nı, Antalya'ya kazandıracağız. Orada da bir sanatsal eserle birlikte Kıbrıs şehitlerimizi ve onların aziz hatırlarını yaşatmış olacağız." diye konuştu.

Kepez'e Kıbrıs Barış Harekatı Parkı Yapılacak
Kepez'e Kıbrıs Barış Harekatı Parkı Yapılacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Kepez'e Kıbrıs Barış Harekatı Parkı Yapılacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Menajer Pastorello Diagne ile yollarını ayırıp isyan etti: Nereye götüreyim artık? Musluktan akan su cayır cayır alev aldı! Şebekeye doğal gaz karıştığı ortaya çıktı Bakan Soylu'dan HDP'li vekillere: Bir tek cümle söyleyeceksiniz, 'Bu PKK'nın Allah belasını versin' diyeceksiniz MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Feci kaza! Refüje çarpan alkollü sürücü ölümden döndü Trump, Biden'ın başkanlığının onaylanması durumunda Beyaz Saray'ı bırakacağını açıkladı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler