KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ - Son Dakika

KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ

04.05.2021 15:28

Burdur'un Altınyayla ilçesine bağlı Asmabağ köyünde ailesiyle gittiği ormanlık alanda kaybolduktan 46 saat sonra bulunan otizmli ve işitme engelli Kerim Can Güney tedavi ve sağlık kontrolü için Gölhisar Devlet Hastanesi'ne getirildi.

Burdur'un Altınyayla ilçesine bağlı Asmabağ köyünde ailesiyle gittiği ormanlık alanda kaybolduktan 46 saat sonra bulunan otizmli ve işitme engelli Kerim Can Güney tedavi ve sağlık kontrolü için Gölhisar Devlet Hastanesi'ne getirildi. Hastanede kontrolden geçirilen Kerim Can Güney'e burada serum tedavisi uygulanmaya başladı. Kerim Can Güney'e burada meyve suyu da ikram edildi. Gölhisar Devlet Hastanesi Başhekimi Ramazan Öztürk, Kerim Can Güney'in sağlık durumunun iyi olduğunu ve müşahede altında tutulduğunu söyledi.

Kerim Can Güney'in ailesinin komşusu olan Münire Ertekin, küçük çocuğun hastanedeki tedavi sürecinde yanında yer alırken, "Umudumuzu hiç kaybetmedik. Kerim Can'ın bulunacağını biliyorduk. Allah'a şükür sağ salim bulundu. Aile adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Burdur Valisi Ali Arslantaş da Kerim Can Güney'in bulunmasının ardından ilçeye giderek hem çocuğun babası hem de arama kurtarma çalışmalarına katılan ekiple bir araya geldi. Vali Arslantaş'ın 'geçmiş olsun' dediği baba Adem Güney ise çalışmalara katılan tüm ekiplere ve kendisine teşekkür etti.

KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ
KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ
KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ
KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ
KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ
KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel KERİM CAN 46 SAAT SONRA BULUNDU; JANDARMA 'OH BE' DEDİ - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cristiano Ronaldo, 3 farklı kulüp ve Milli Takım'da 100 gol atan ilk futbolcu oldu Cristiano Ronaldo, 3 farklı kulüp ve Milli Takım'da 100 gol atan ilk futbolcu oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Filistin çağrısı! Dünya katliama sessiz kalınca İngilizce paylaşım yaptı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Filistin çağrısı! Dünya katliama sessiz kalınca İngilizce paylaşım yaptı Filistin Devlet Başkanı Abbas, İsrail'e tek şart sundu: Kudüs kırmızı çizgimizdir Filistin Devlet Başkanı Abbas, İsrail'e tek şart sundu: Kudüs kırmızı çizgimizdir 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı?
Advertisement