Son Dakika Haberleri: Kerimcan Durmaz, Yakın Arkadaşı Danla Bilic'e 36 Bin TL'lik Bileklik Hediye Etti

Kerimcan Durmaz, Yakın Arkadaşı Danla Bilic'e 36 Bin TL'lik Bileklik Hediye Etti

4 ay önce

Kerimcan Durmaz, yakın arkadaşı Danla Bilic'e doğum günü hediyesi olarak ünlü bir takı markasının bilekliğini aldı. Durmaz, bileklik için 36 bin TL verdi.

Ünlü youtuber Danla Bilic, dün akşam 24'ncü yaş gününü kutladı. Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz da yakın arkadaşı Danla Bilic'in doğum günü partisine katıldı. Partiye Kerimcan'ın Danla için aldığı 36 bin TL'lik bileklik hediyesi damga vurdu.

KERİMCAN'DAN DANLA'YA LÜKS HEDİYE

Parti esnasında Kerimcan'ın hediyesini gören YouTuber Danla Bilic'in şaşkınlıktan ağzı açık kaldı. Kerimcan, yakın arkadaşına yüksek fiyatlarıyla bilinen ünlü bir markadan bileklik hediye etti. Durmaz'ın aldığı bilekliğin değeri ise 36 bin 465 TL.

ÜNLÜLER PARTİYE AKIN ETTİ

Danla Bilic'in doğum günü partisine Demet Akalın, Samet Liçina, Caner Çalışır, Aslı Bekiroğlu, Zeynep Bastık, Müge Boz, Dila Tarkan, Ece Seçkin, Duygu Özaslan ve Mert Vidinli olmak üzere birçok ünlü isim katıldı.

PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR YAPILDI

Danla Bilic, sosyal medya hesabından partiden bir fotoğraf paylaşarak, "İyi ki" notunu düştü. Partiye katılan ünlü isimler de, sosyal medya hesaplarından partiden paylaşım yaptılar. Partide, Aslı Bekiroğlu ve Zeynep Bastık sahneye çıkarak şarkı söyledi.

Danla Bilic, Paylaşımıyla 'Falling Stars' Akımına Dahil Oldu

Ünlü Youtuber Danla Biliç, Mide Ameliyatından Sonra 9 Kilo Verdiğini Açıkladı

YouTuber Danla Bilic Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Danla Bilic, 500 Bin TL'lik Otomobil Satın Aldı


YORUMLAR


Bankada Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Paranız Çalınabilir En Acı Veda! Ünlü Oyuncu Mesut Akusta, Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı

Erdoğan Marketlerdeki Yüksek Fiyatlara Sert Çıktı: Hesabını Soracağız