DJ Kerimcan Durmaz, Evine Altın Kaplama Mobilya Aldı - Son Dakika

DJ Kerimcan Durmaz, Evine Altın Kaplama Mobilya Aldı

24.01.2019 10:48

Kerimcan Durmaz, Erdek'te bulunan yazlığına ve Beykoz'daki villasına 250 bin lira değerinde 24 ayar altın kaplama mobilya aldı.

Teknolojik gelişmelerin yaşamımızın bir parçası olduğu bir süreçte mobilya sektörü de bu değişimin bir parçası. 24 ayar altın kaplamalı ve kapakları sesle açılan mobilya ürünleri ise ünlülerin gözdesi durumunda. Son olarak da sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz evine 250 bin TL değerine altın kaplama mobilya aldı.

ALTIN MOBİLYALAR ÜNLÜLERİN GÖZDESİ OLDU

Son yıllarda atağa kalkan, yurt dışında da önemli bir konuma gelen Türkiye mobilya sektörü teknolojik uygulamaları ve tasarımlarıyla öne çıkıyor. Yerli ve yabancı çok sayıda ünlü isim özellikle teknolojik ve konfor anlamında kolaylık sağlayan mobilyalar ünlü isimler gözdesi oldu.

SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ ZİYARET ETTİ

Firmanın mağazasını ziyaret eden sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Erdek'teki yazlığına ve İstanbul'daki villasına 250 bin TL değerinde altın kaplama mobilya aldı.

"EVİMİN DEKORASYONUNU YAPTIRACAĞIM"

Mobilyaları nişanlısı Gökhan Cira ile birlikte seçen Selin Ciğerci şunları ifade etti: "Bu yaz evleniyoruz. Evimin tüm dekorasyonunu buradan yaptırıyorum. Art Dekor seçimler yaptık. Kerimcan'la da burada karşılaştık" dedi.

HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

Yurtiçi ve yurt dışında çok sayıda ünlüye özel üretim yapan E&G Mobilyanın mimarlardan Hulya Kılıç, "Ünlüler, iş insanları, sanatçılar bizi tercih ediyorlar. 'Açıl çekmece açıl', 'Açıl kapak Açıl'' şeklinde Türkçe verilen komutlarla açılan ve sizi dinleyen mobilyalar hayatı kolaylaştırıyor" şeklinde konuştu.

DJ Kerimcan Durmaz, Evine Altın Kaplama Mobilya Aldı
DJ Kerimcan Durmaz, Evine Altın Kaplama Mobilya Aldı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin DJ Kerimcan Durmaz, Evine Altın Kaplama Mobilya Aldı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (35)
  • Eda: Meslek: dj vj Televizyonda izleyen teyze: vc mi ? Torun: ya babaanne güldürme beni Televizyonda izleyen teyze 2: e öyle dedi bende duydum Torun : ya yerim sizi ben ya tontişler he ona yakın . Bosverin siz onları ya Televizyon izleyen teyze: ben zaten bişeye benzetemiyom ne bunlar Televizyon izleyen teyze2: makyaj bunun kadar yapaydım kocam döverdi beni yeminle Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım