Kerkük'te Kanlı Cuma: 8 Patlamada 7 Ölü 65 Yaralı - Son Dakika

Kerkük'te Kanlı Cuma: 8 Patlamada 7 Ölü 65 Yaralı

07.09.2012 17:44
Kerkük'te Kanlı Cuma: 8 Patlamada 7 Ölü 65 Yaralı, System.String[]

Irak'ın Kerkük şehrinde Cuma namazı sırasında çeşitli bölgelerde tam 8 patlama meydana geldi.

Irak'ın Kerkük şehrinde Cuma namazı sırasında çeşitli bölgelerde tam 8 patlama meydana geldi. Patlamaların hedefinde Şii Hüseyniyeler vardı.

Musallah bölgesindeki İmam Ali Hüseyniyesi yakınında 2 mayın, Atlas caddesindeki Hezaal El-Timimi Hüseyniyesi yakınında 1 mayın ile 1 bomba yüklü araç, Domiz dört yolu üzerindeki Mustafa Hüseyniyesi yakınında 1 mayın ile 2 bomba yüklü araç ve Kerkük Teknik Fakültesi yakınında 1 mayın patlatıldı.

Cuma namazı çıkışı sırasında ve tam yarım saat içerisinde meydana gelen toplam 8 bombalı saldırıda 7 kişi hayatını kaybetti ve 65 kişi yaralandı.

Kerkük'te Kanlı Cuma: 8 Patlamada 7 Ölü 65 Yaralı
Kerkük'te Kanlı Cuma: 8 Patlamada 7 Ölü 65 Yaralı
Kerkük'te Kanlı Cuma: 8 Patlamada 7 Ölü 65 Yaralı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kerkük'te Kanlı Cuma: 8 Patlamada 7 Ölü 65 Yaralı - Son Dakika


Son Dakika

Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton arabalarını Türk bayraklarıyla süslediler Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu