Kermes Geliriyle Okula 5 Adet Notebook Alındı - Son Dakika

Kermes Geliriyle Okula 5 Adet Notebook Alındı

19.01.2012 17:01
Kermes Geliriyle Okula 5 Adet Notebook Alındı, System.String[]

Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı Büyükbelen Beldesi İlköğretim Okulu'nun bir süre önce düzenlediği kermesten elde edilen gelir ile okula 5 adet notebook bilgisayar alındı.

Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı Büyükbelen Beldesi İlköğretim Okulu'nun bir süre önce düzenlediği kermesten elde edilen gelir ile okula 5 adet notebook bilgisayar alındı.

Büyükbelen İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim Maldar, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir süre önce okul olarak Manisa il merkezinde kermes düzenlediklerini ifade etti. Kermesten elde edilen gelir ile 5 adet notebook satın aldıklarını dile getiren Maldar, bunları eğitim amacıyla okuldaki öğretmenlere teslim ettiklerini kaydetti.

Geçen yıl da okula 5 adet bilgisayar aldıklarını anlatan Maldar, okullarında bilgisayarsız sınıf kalmadığını belirterek, "Bilgisayar eğitimde büyük önem taşıyor. Devir teknoloji devri. Bizler de eğitim ve teknolojiyi birleştirip çocuklarımıza daha çok verimli olabilmek için böyle bir organizasyon yaptık. Amacımız daha hızlı eğitim, daha çok başarı" dedi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kermes Geliriyle Okula 5 Adet Notebook Alındı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cepheden kaçan Ermenistan yenilgiye kılıf uydurmaya çalıştı: Geri çekilme yenilgi değil Takım arkadaşı Renato Sanches'den Burak Yılmaz'a övgü dolu sözler Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Bu kadarına da pes! Kumar oynatılması için duvarı kırıp, gizli bölme açmışlar Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Ünlü yazar Jeffrey Toobin kamerasını kapalı sanıp, online toplantıda mastürbasyon yaptı