Son Dakika Haberleri: Keşan'da Yelken ve Su Sporları Sezon Çalışmaları

Keşan'da Yelken ve Su Sporları Sezon Çalışmaları

2 yıl önce

Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübünün sezon çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Keşan'da Yelken ve Su Sporları Sezon Çalışmaları, System.String[]
Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübünün sezon çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Kulüp Başkanı Andaç Gedik, yaptığı yazılı açıklamada, her sezon olduğu gibi bu sezonda da sporcuların kulübe yoğun ilgi gösterdiğini belirtti.

Her yıl kulübe yenilikler kattıklarını aktaran Gedik, şunları kaydetti:

"Bu sezonda kulübümüze yeni malzemelerin depolanması için depo konteynerler monte edildi. Boardların depolanması için çesan kafesli depolar yapıldı. Kulüp tesisindeyse bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. Aynı zamanda sezon içerisinde kullanılmak üzere yeni yelken malzemeleri alındı. Eğitmenlerimizse sezon içerisinde yelkencilere daha faydalı olabilmek için çeşitli eğitim seminerlerine katıldılar. Eğitimlerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek istersek, rüzgar sörfü temel eğitimi, güvenlik, denizde çatışma kuralları, bağlar, kurtarma, meteoroloji, rüzgar bilgisi, denizcilik eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimleri başarılı olarak bitiren kursiyerlerimize sertifika, Türkiye Yelken Federasyonundan onaylı RS1 rüzgar sörfü lisansı verilmektedir."
Haber Yayın Tarihi : 31.07.2017 11:39 Kaynak: AA



Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı Fotoğraf Çekimi Sırasında Tacize Uğrayan Joyce Vieira, Tacizciyi Dövdü Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!