Keşanspor'a Yardım Kampanyası - Son Dakika

Keşanspor'a Yardım Kampanyası

12.01.2012 16:46
Keşanspor'a Yardım Kampanyası, System.String[]

Keşanspor Kulübü futbolcu ve yöneticilerinin 7 Ocak'ta geçirdiği kazanın ardından kulübe destek için yardım kampanyası başlatıldı.

Keşanspor Kulübü futbolcu ve yöneticilerinin 7 Ocak'ta geçirdiği kazanın ardından kulübe destek için yardım kampanyası başlatıldı.

Keşan Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşanspor Kulübü Başkanı Sadi Kuru ve yönetici Kubilay Alkan ile birlikte Kaymakamlık makamında düzenlediği basın toplantısında Keşanspor'a yardım kampanyası için komite kurulduğunu açıkladı. Kaymakam Narinoğlu, "Belediye Başkanımız, Keşanspor Kulübü yöneticileri olmak üzere Keşanspor'a maddi ve manevi anlamda destek çıkmak üzere kampanya açıyoruz. Bu kampanyamız ülke çapında gerçekleşecek, gerekli yasal izinler için başvuruları yapıyoruz.

Kampanya amacı ile sivil yardım komitesi oluşturduk. Bu komite en kısa zamanda yardım faaliyet programını açıklayacak. Biz her türlü TV ve medya gruplarına da açığız. Ayrıca Keşan çapında okullarımız, halkımız, birçok kurum ve kuruluşlar üzerinde yardım kampanyamızı başlatacağız. Bununla ilgili tanıtım ve reklamları yürüteceğiz. Keşanspor'un lige devam edip etmemesi konusu Türkiye Futbol Federasyonu'nun vereceği karar ve bir de sporcularımızın sağlığıyla ilgili iki konumuz var" dedi.

Kampanyanın 3 aylık bir süreyle devam edeceğini belirten Narinoğlu, "Keşan kamuoyuna düşen bir görev olursa biz hazırız. Bizim yapacağımız gençleri kucaklayıp, acılı ailelerin maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılayıp, kucaklamaya yöneliktir. Kampanya 3 aylık bir süre ile devam edecek. Amacımız şu hem ben, hem Belediye Başkanımız Keşan bu yıl bir ivme kazandı. Keşanspor 3. Lig'e çıkmak için hedef koydu. Şu anda 152 takım arasında yenilmeyen üç takımdan birisi olarak devam ediyorduk. Bir kesinti yaşadık.

Acılarımız, yaşadığımız travma bizim hayatımızı kesintiye uğratmamalı. Bundan daha da sıkıntımızı güçlenerek çıkmalıyız. Hedefimiz bu sene inşallah Keşanspor lige devam ederse başarıyı yakalamak için her türlü çabayı göstereceğiz" diye konuştu.

Keşanspor'un lige devam edip etmeyeceği ise daha sonra belli olacak. - EDİRNE

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Keşanspor'a Yardım Kampanyası - Son Dakika


Son Dakika

Şanlıurfa'da tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 1 ölü, 11 yaralı Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Yüz yüze eğitim sürecinde kronik rahatsızlığı bulunan öğrencilerin sınavları izole bir ortamda gerçekleşecek Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Mardin'de 1700 yıllık kilise 7 milyon 250 bin liraya internetten satışa çıkarıldı Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü