Keşanspor İçin Yardım Kampanyası - Son Dakika

Keşanspor İçin Yardım Kampanyası

12.01.2012 16:26
Keşanspor İçin Yardım Kampanyası, System.String[]

Kamp için gittikleri Antalya'da, Korkuteli ilçesinde otobüsün uçurumdan yuvarlanması sonucu 2 futbolcusunu kaybeden Keşanspor için ülke çapında yardım kampanyası başlatılabilmesi amacıyla Edirne Valiliği'ne başvuru yapıldı.

Kamp için gittikleri Antalya'da, Korkuteli ilçesinde otobüsün uçurumdan yuvarlanması sonucu 2 futbolcusunu kaybeden Keşanspor için ülke çapında yardım kampanyası başlatılabilmesi amacıyla Edirne Valiliği'ne başvuru yapıldı.

Keşan Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, makamında düzenlediği basın toplantısında, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve Keşanspor yöneticileriyle birlikte ülke çapında yardım kampanyası açılması için gerekli başvurularda bulunduklarını söyledi.

İzinlerin alınması halinde 3 ay süreyle ülke çapında yardım kampanyası yürüteceklerini ifade eden Kaymakam Narinoğlu, "Keşan bu yıl bir ivme kazandı. 3. lige çıkmak için bir hedef koydu ve şu anda 152 takım arasında yenilmeyen 3 takımdan birisi olarak yoluna devam ediyordu. Bir kesinti yaşadık, acılarımız ve yaşadığımız travma hayatımızı kesintiye uğratmamalı. Biz bu sıkıntımızdan daha da güçlenerek çıkmalıyız" diye konuştu.

Keşanspor kafilesi, 7 Ocak'ta kamp için Antalya'ya giderken, Korkuteli ilçesinde kaza geçirmiş, uçuruma yuvarlanan otobüste, futbolculardan Can Çetinkaya hayatını kaybetmiş, 21 kişi yaralanmış, yaralılardan Güner Yıldız kaldırıldığı hastanede kurtarılamamıştı. - EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Keşanspor İçin Yardım Kampanyası - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Sisal Şans, 'Numaralar fısıldandı' iddiasını rapor ile yalanladı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı