Keşanspor İçin Yardım Kampanyası - Son Dakika

Keşanspor İçin Yardım Kampanyası

12.01.2012 18:07
Keşanspor İçin Yardım Kampanyası, System.String[]

-antalya'nın Korkuteli İlçesi yakınlarında otobüsün şarampole yuvarlanması sonucu 2 futbolcusu hayatını kaybeden, 23 futbolcu ve yöneticisi yaralanan Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Keşanpor için 3 ay sürecek yardım kampanyası başlatılması için Edine Valiliği'ne başvuruldu.

-antalya'nın Korkuteli İlçesi yakınlarında otobüsün şarampole yuvarlanması sonucu 2 futbolcusu hayatını kaybeden, 23 futbolcu ve yöneticisi yaralanan Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Keşanpor için 3 ay sürecek yardım kampanyası başlatılması için Edine Valiliği'ne başvuruldu.

Keşan Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşanspor Başkanı Sadi Kuru, aldıkları ortak kararla Keşanspor için ülke çapında maddi ve manevi yardım kampanyası başlatmak için Edirne Valiliği'ne başvuruda bulundu.

Kampanyanın Keşanspor'a sahip çıkmak, maddi ve manevi destek vermek adına başlatıldığını ve bunun için bir sivil bir yardım komitesi oluşturulduğunu belirten Keşan Kaymakamı Ahmet Narinoğlu şunları söyledi:

"Kampanyamız ülke çapında gerçekleşecek. Gerekli yasal izinler için başvurularını yapıyoruz. Kampanya amacıyla mevzuat gereği bir sivil yardım komitesi oluşturuldu. Komite yardım faaliyetleri ile ilgili programını da kamuoyu ile paylaşacak. Destek verecek olan televizyon kurumlarına açığız. Medya yoluyla da bu çabamızı sürdüreceğiz. Ayrıca Keşan çapında, okullarımız kamu kurumları ve halkımız ve bütün kurum ve kuruluşlar düzeyinde yardım kampanyamızı başlatacağız. GSM cep telefonları aracıyla da yardım kampanyası araştırması yapıyoruz. Bunu yapacağız. Bunun için afiş, reklam tanıtım radyo programı ve gazetelerde bilgi paylaşımını hep beraber yapacağız. Keşanspor'un lige devam edip etmemesi, Futbol Federasyonu'nun ve sporcularımızın biraz da sağlığı ile ilgili verilecek kararlar sonucu netleşecek. Keşan toplumuna, Keşan kamuoyuna düşecek bir görev olursa, biz hazırız. Esas bizim burada yapacağımız alicenaplık gençlerimizi kucaklamak, onların acılı ailelerinin kaza geçiren yavrularının sıhhate kavuşması için ihtiyacı olan maddi ve manevi kucaklamayı yapmak. Yardım kampanyası 3 aylık bir sürede sürdürülecek. Amacımız şu. Keşan bu yıl bir ivme kazandı. 3. lige çıkmak için bir hedef koydu, şu anda 152 takım arasında yenilmeyen 3 takımdan birisiyiz. Bir kesinti, yaşadık. Acılarımız ve yaşadığımız travma hayatımızı kesintiye uğratmamalı Biz bundan daha da heyecan duyarak, bu problemimizden, sıkıntımızdan daha da güçlenerek çıkmalıyız. Hedefimiz bu sene Keşanspor lige devam ederse 3. Lig'e çıkmak." - Edirne/ Keşan

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Keşanspor İçin Yardım Kampanyası - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi İzmir depremiyle ilgili provokatif paylaşım yapan 2 kişi tutuklandı Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı