Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması - Son Dakika

Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması

25.06.2018 11:44
Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması, System.String[]

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, halkın seçimde iradesini adalet, güven ve istikrar üreten güçlü Türkiye'den yana kullandığını bildirdi.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, halkın seçimde iradesini adalet, güven ve istikrar üreten güçlü Türkiye'den yana kullandığını bildirdi.

Emür, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Keşaplıların, daha önceki seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde de gerekli katkıyı fazlasıyla verdiğini belirtti.

Desteklerinden dolayı ilçe halkına teşekkür ederek, sağlanan desteğe kendilerinin de daha fazla hizmet ederek karşılık vereceklerini vurgulayan Emür, şunları aktardı:

"Halkımız iradesini adalet, güven ve istikrar üreten güçlü Türkiye'den yana kullandı. Halkımız, Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için adalet, güven ve istikrar üreten güçlü Türkiye istediğini bir kez daha gösterdi. İradesini 16 yıldır olduğu gibi istikrardan yana kullanan, büyük Türkiye hayalinin adım adım gerçekleşmesinde en büyük pay sahibi olan güçlü Keşaplı hemşehrilerimize saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı KPSS sınavında yine aynı görüntüler: Sınava saatinde gelmeyen adaylar kapıda kaldı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı İstanbul'da kafeteryada taciz iddiası! Çalışanlar fark etti, sopayla dövdü Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı