Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması - Son Dakika

Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması

02.08.2018 14:29
Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması, System.String[]

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçenin sorunlarını yerinde tespit etmek, halkın istek ve taleplerini dinlemek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdürdüklerini bildirdi.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçenin sorunlarını yerinde tespit etmek, halkın istek ve taleplerini dinlemek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdürdüklerini bildirdi.

Emür, yaptığı yazılı açıklamada, katılımcı belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini belirtti.

Mahalle ziyaretleri yaparak ilçe halkıyla bir araya geldiklerini ve sorunları yerinde tespit ettiklerini vurgulayan Emür, açıklamasında, "İlçemizde sorunları yerinde tespit edip birebir paylaşım yapıyoruz. Bize iletilen talepleri birinci ağızdan alıp anında çözüm üretiyoruz. Halkımızın tebessümü bizi çok güçlü kılıyor. Hepsine teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Keşap halkının hizmetlerin yerine getirilmesinde kendilerine güç verdiğini aktaran Emür, şunları kaydetti:

"Hizmet odaklı ve ortak akıl ile hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve inançla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bizim Keşap halkıyla olan bağımız en büyük zenginliğimizdir."

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Keşap Belediye Başkanı Emür Açıklaması - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Hindistan'da koronavirüs yoğun bakımında doktorun dansı tepki çekti Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Çek kaleci Petr Cech, bir yıl sonra Chelsea ile futbola döndü Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Azerbaycan, Ermenistan ordusuna ait iki İHA'yı düşürdü Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı