Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'den Partisinin Seçim Çalışmasına Destek - Son Dakika

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'den Partisinin Seçim Çalışmasına Destek

02.06.2018 12:30
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'den Partisinin Seçim Çalışmasına Destek, System.String[]

AK Partili Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, partisinin Milletvekili adayı Cemal Öztürk ile ilçede seçim çalışmalarını sürdürdü.

AK Partili Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, partisinin Milletvekili adayı Cemal Öztürk ile ilçede seçim çalışmalarını sürdürdü.

Öztürk, Bozkurt Mahallesi, Dutdibi Mevkii, Gazhane Caddesi ve Fatih Caddesi esnaflarını gezdi. İl Yönetim Kurulu üyeleri, merkez ilçe, gençlik ve kadın kolları üyeleri ile esnafları tek tek gezen Cemal Öztürk'e Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür eşlik etti.

Seçim ziyaretleri ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Mehmet Emür, "Halkımızın yüksek desteği bizlere güç verecek" açıklamasında bulundu. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür "Bugüne kadar Keşap ilçemizde AK Parti hükümeti olarak birçok hizmete imza attık. Önümüzdeki seçimlerde önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra birbirinden kıymetli milletvekillerimiz için oy istiyoruz. Bu artık milli bir dava haline geldi. Bu davada mutlaka Giresun ve Türkiye kazançlı çıkacak. Yeni sistemde hem liderimiz ve adayımız Recep Tayyip Erdoğan'ın seçilmesi, hem de AK Parti'nin Meclis'te güçlü bir şekilde temsil edilmesi, yeni dönem hedeflerimiz için çok önemli. Bunun ne kadar hayati olduğunun bilincindeyiz. Mahalle ve esnaf ziyaretleri yapıyoruz. İyi bir seçim hazırlığı geçiriyoruz. Aldığımız tepkiler çok güzel. Herkes istikrar ve huzurun devam etmesi için 'oyumuz AK Parti'ye' diyor. Halkımızın yüksek desteği bizlere güç verecek. Diğer siyasal partilere oy verenlerden de Keşap için, Giresun için ve Türkiye'nin geleceği için oylarını istiyoruz" diye konuştu. - GİRESUN

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'den Partisinin Seçim Çalışmasına Destek
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'den Partisinin Seçim Çalışmasına Destek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'den Partisinin Seçim Çalışmasına Destek - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın