Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor - Son Dakika

Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor

05.08.2018 11:16
Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor, System.String[]

Keşap Belediyesi tarafından sokak hayvanları için su ve mama kapları dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Keşap Belediyesi tarafından sokak hayvanları için su ve mama kapları dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, aşırı sıcakların insanlar kadar hayvanları da olumsuz yönde etkilediğini belirtti.

Belediye olarak sokak hayvanlarının yiyecek ve su ihtiyaçlarını karşılama adına mama ve su kapları dağıtımı yaptıklarını vurgulayan Emür, şunları aktardı:

"Sokaklarımızda yaşayan canlılar Allah'ın bize emanetidir. Belediye olarak her canlıya büyük önem veriyoruz. Merkez başta olmak üzere park ve yeşil alanlara 30 suluk ve mama kabı bıraktık."

Hayvan barınağının yapım çalışmalarının da sürdüğünü ve kısa zamanda hizmete gireceğini vurgulayan Emür, açıklamasında,"Biz hayatımızı tüm canlılarımızla paylaşıyoruz. Ortak bir yaşam alanında yaşıyoruz. Buradan tüm hemşehrilerimizin diğer konularda olduğu gibi bu konuda da hassas olmalarını istiyoruz. Evlerinin ve dükkanlarının önüne bir kap su ve mama bırakmayı unutmasınlar. Ayrıca suluk ve mama kaplarının sayısı ihtiyaçlar doğrultusunda daha da artacak."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Hindistan'da koronavirüs yoğun bakımında doktorun dansı tepki çekti Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı