Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor - Son Dakika

Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor

2 yıl önce

Keşap Belediyesi tarafından sokak hayvanları için su ve mama kapları dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor, System.String[]

Keşap Belediyesi tarafından sokak hayvanları için su ve mama kapları dağıtımı gerçekleştiriliyor.


Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, aşırı sıcakların insanlar kadar hayvanları da olumsuz yönde etkilediğini belirtti.


Belediye olarak sokak hayvanlarının yiyecek ve su ihtiyaçlarını karşılama adına mama ve su kapları dağıtımı yaptıklarını vurgulayan Emür, şunları aktardı:


"Sokaklarımızda yaşayan canlılar Allah'ın bize emanetidir. Belediye olarak her canlıya büyük önem veriyoruz. Merkez başta olmak üzere park ve yeşil alanlara 30 suluk ve mama kabı bıraktık."


Hayvan barınağının yapım çalışmalarının da sürdüğünü ve kısa zamanda hizmete gireceğini vurgulayan Emür, açıklamasında,"Biz hayatımızı tüm canlılarımızla paylaşıyoruz. Ortak bir yaşam alanında yaşıyoruz. Buradan tüm hemşehrilerimizin diğer konularda olduğu gibi bu konuda da hassas olmalarını istiyoruz. Evlerinin ve dükkanlarının önüne bir kap su ve mama bırakmayı unutmasınlar. Ayrıca suluk ve mama kaplarının sayısı ihtiyaçlar doğrultusunda daha da artacak."

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2018 11:16 Kaynak: AASon Dakika

Vicdanları sızlatan görüntü! Büyükbaş hayvana önce eziyet etti sonra kesip etlerini sattı
FETÖ'cü Hakan Şükür'den 9 yıl sonra gelen itiraf: Siyasete girmeyi hiç istemedim, pişmanım Karşılıksız çek suçuna düzenleme geliyor! Hapis yerine 'çalış-öde' modeli uygulanacak