Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat - Son Dakika

Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat

28.08.2018 11:52
Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat, System.String[]

Keşap Belediyesi, Hoşgeldin Bebek Projesi kapsamında ilçede yeni doğan bebeklere hemşehrilik beratı ile bazı hediyeler veriyor.

Keşap Belediyesi, Hoşgeldin Bebek Projesi kapsamında ilçede yeni doğan bebeklere hemşehrilik beratı ile bazı hediyeler veriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, sosyal belediyecilik projeleri kapsamında Hoşgeldin Bebek Projesi'ni hayata geçirdiklerini belirtti.

Yeni doğan bebeklere ihtiyaç malzemelerinin olduğu birer çanta ile hemşehrilik beratı hediye ettiklerini dile getiren Emür, şunları kaydetti:

"Yeni uygulamaya koyduğumuz hoşgeldin bebek seti, her yeni doğan bebek için başladı. Anneye, babaya ve bebeğe güzel bir hediye, bir hatıra olmasını istedik. Hoşgeldin bebek projemizin yanına her doğan bebek için özel olarak hazırlatmış olduğumuz hemşehrilik beratımızı da aileye takdim ediyoruz. Her doğan çocuk bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesini ve vatanına, milletine, ailesine hayırlı birer evlat olmalarını canı gönülden istiyoruz. Sosyal Belediyecilik, doğumdan ölüme kadar olan her kilometre taşlarından biridir. Bizlerde belediyeciliği hayatımızın her anında ve alanından vatandaşlarımızla yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz."

Emür, uygulamadan yararlanmak isteyenlerin Keşap Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuru yapmaları istedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Yaklaşan İstanbul depremine dikkat çekmek için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, tepkilerin ardından ilk kez konuştu Son Dakika: Esnaf ve sanatkarlara yönelik gelir kaybı desteği ödemeleri bugün itibarıyla başladı Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı Tüketici Hakem Heyeti bankanın aldığı kart aidatının iadesine hükmetti