Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat - Son Dakika

Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat

28.08.2018 11:52
Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat, System.String[]

Keşap Belediyesi, Hoşgeldin Bebek Projesi kapsamında ilçede yeni doğan bebeklere hemşehrilik beratı ile bazı hediyeler veriyor.

Keşap Belediyesi, Hoşgeldin Bebek Projesi kapsamında ilçede yeni doğan bebeklere hemşehrilik beratı ile bazı hediyeler veriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, sosyal belediyecilik projeleri kapsamında Hoşgeldin Bebek Projesi'ni hayata geçirdiklerini belirtti.

Yeni doğan bebeklere ihtiyaç malzemelerinin olduğu birer çanta ile hemşehrilik beratı hediye ettiklerini dile getiren Emür, şunları kaydetti:

"Yeni uygulamaya koyduğumuz hoşgeldin bebek seti, her yeni doğan bebek için başladı. Anneye, babaya ve bebeğe güzel bir hediye, bir hatıra olmasını istedik. Hoşgeldin bebek projemizin yanına her doğan bebek için özel olarak hazırlatmış olduğumuz hemşehrilik beratımızı da aileye takdim ediyoruz. Her doğan çocuk bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesini ve vatanına, milletine, ailesine hayırlı birer evlat olmalarını canı gönülden istiyoruz. Sosyal Belediyecilik, doğumdan ölüme kadar olan her kilometre taşlarından biridir. Bizlerde belediyeciliği hayatımızın her anında ve alanından vatandaşlarımızla yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz."

Emür, uygulamadan yararlanmak isteyenlerin Keşap Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuru yapmaları istedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

85 yaşındaki adam hafriyat kamyonunun altında sürüklenerek hayatını kaybetti Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Ticaret Bakanlığı, esnafa yönelik yeni destek paketi için çalışma başlattı Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Son Dakika: Türkiye'de 23 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6713 yeni vaka tespit edildi İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı