Keşap Belediyesinin Çalışmaları - Son Dakika

Keşap Belediyesinin Çalışmaları

20.06.2018 14:13
Keşap Belediyesinin Çalışmaları, System.String[]

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, yeni belediye hizmet binası ve kültür merkezi ile kent meydanı projesini hayata geçirdiklerini bildirdi.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, yeni belediye hizmet binası ve kültür merkezi ile kent meydanı projesini hayata geçirdiklerini bildirdi.

Emür, yaptığı yazılı açıklamada, modern koşullara uygun, Keşap halkına çok daha rahat ve kapsamlı hizmet verecek projenin Giresun'un örnek kamu yapılarından biri olacağını belirtti.

İlçe halkına yeni hizmetler verdiklerini vurgulan Emür, şunları kaydetti:

"Halkımızın teveccühü ile yatırımlarımıza devam ediyoruz. Verdiğimiz tüm sözleri tutuyoruz. Bilindiği gibi eski belediye binamızı üniversiteye verdik. Eğitim her şeyden önce geliyor. Konum itibarıyla şu an belediye hizmet binamızı Fındıklı Mahallesi'ndeki yapımı devam eden proje alanımıza taşıyacağız."

Emür, kent meydanının 6 bin metrekare alan üzerine kurulduğunu vurgulayarak, açıklamasında, "Belediye hizmet binamız ve kültür merkezimimiz toplam 3 bin metrekare alanda, 4 kattan oluşacak. Belediye binası içinde 150 kişilik toplantı salonu ve 200 metrekare olan sergi salonu da bulunacak." ifadelerine yer verdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keşap Belediyesinin Çalışmaları - Son Dakika


Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz