Son Dakika Haberleri: CHP'li Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Partisinden İstifa Etti

CHP'li Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Partisinden İstifa Etti

5 gün önce

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP'den istifa etti. Kesimoğlu, istifa kararı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Son günlerde hem Kırklareli'de hem de yıllarımı verdiğim partim CHP'de yaşanan, kamuoyu tarafından bilinen gelişmeler nedeniyle partimden istifa ediyorum." dedi.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP'den istifa ettiğini açıkladı. Kesimoğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada ''Son günlerde hem Kırklareli'de hem de yıllarımı verdiğim partim CHP'de yaşanan, kamuoyu tarafından bilinen gelişmeler nedeniyle partimden istifa ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Kesimoğlu, yaşanan süreç ile ilgili detaylı açıklamayı 14 Şubat 2019 Perşembe günü saat 14:00'te yapacağını belirtti.

Mehmet Siyam Kesimoğlu

BODRUM BELEDİYE BAŞKANI KOCADON, DP'DEN ADAY OLDU

Öte yandan CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon partisinden istifa ettiği ve DP'den büyükşehir belediye başkan adayı olduğu konusunda sorulan sorulara "Hayırlı olsun" diyerek cevap verdi.

CHP'li Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ın partisinden istifasının ardından şimdide Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un istifa ettiği öğrenildi. CHP'den önce büyükşehir daha sonra Bodrum için aday gösterilemeyen Kocadon'un DP'den büyükşehir belediye başkan adayı olacağı resmi açıklamanın ise 19 Şubat günü yapılacağı ifade edildi.

"AYIN 19'UNDA GÖRÜŞECEĞİZ SİZİNLE"

Belediye Başkanı Kocadon'un Noter aracılığı ile CHP'den istifa ettiği öğrenildi. Katıldığı bir cenaze töreni öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet Kocadon şunları söyledi:

"Herkese hayırlı olsun. Daha önümüzdeki günlerde bununla ilgili güzel bir basın açıklaması yapacağım. Sıkıntı yok, haydi bakalım. Ayın 19'da görüşeceğiz sizinle."

KILIÇDAROĞLU, BODRUM'DA MUSTAFA SARUHAN'I ADAY GÖSTERDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u Belediye Başkan adayı göstereceği öne sürülmüştü. Seçimlere 52 gün kala CHP genel merkezinden yapılan açıklama ile Mustafa Saruhan Bodrum Belediye Başkan adayı gösterildi.
Sürücüleri Şaşkına Çeviren Trafik Levhası Kılıçdaroğlu'nun Yüzünü Güldüren Anket! İYİ Parti-CHP Yüzde 40'ı Geçiyor

CHP'de Kazan Kaynıyor! Kırmızı Yelekliler Genel Merkez Önünde Toplandı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muhalefet Partilerine: Bunlar 4'lü Çete