Kesişen Yollar Filmi - Son Dakika

Kesişen Yollar Filmi

01.07.2011 12:15
Kesişen Yollar Filmi

Kesişen Yollar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kesişen Yollar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Amerika'nın güneyinde geçen film, ırkçı bir beyaz olan Hank (henk) ile güzel zenci kadın Leticia'nın (letisya) öyküsünü anlatıyor. Bölge hapishanesinde gardiyan olan Hank, idama mahkum olan bir suçlunun karısı olan Leticia'ya aşık olur. İronik olarak Hank, Leticia'nın kocasının idamında görevi icabı bizzat bulunmuştur. Hank ve Leticia'nın ilişkisi, ikili için yeni sorunlar, yeni fikirler, yeni ufuklar yaratır. Billy Bob Thornton (bili bob torntın) ile Halle Berry'nin (hali beri) başrolde yer aldığı filmde, Berry başarılı performansıyla 74 yıllık Oscar tarihinde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazanan ilk siyahi oyuncu oldu.

Yönetmen: Marc Forster

Senaryo: Will Rokos, Milo Addica

Oyuncular: Sean 'Puffy' Combs, Heath Ledger, Peter Boyle, Halle Berry, Billy Bob Thornton

Filmin Türü: Drama, Romantik,

Orijinal Adı: Monster's Ball

Yapımcı Firma: Focus Features

Yapım Yılı: 2001

Yapım Ülkesi: ABD, Kanada

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 111 dk.

Resmi Sitesi:

Vizyon Tarihi: 19.03.2002

YORUMLAR
500
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yıldızı parlayan Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat dizisinin kadrosuna dahil oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yıldızı parlayan Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat dizisinin kadrosuna dahil oldu Annesinin vefatının ardından sahneye çıkan şarkıcı Ebru Gündeş, gözyaşlarına hakim olamayarak konseri yarıda kesti Annesinin vefatının ardından sahneye çıkan şarkıcı Ebru Gündeş, gözyaşlarına hakim olamayarak konseri yarıda kesti Karamollaoğlu'ndan Suriyeli göçmenlerin gönderilmesiyle ilgili çıkış: Esad ile oturup konuşmak bu süreci hızlandırır Karamollaoğlu'ndan Suriyeli göçmenlerin gönderilmesiyle ilgili çıkış: Esad ile oturup konuşmak bu süreci hızlandırır

Son Dakika Güncel Kesişen Yollar Filmi - Son Dakika


Advertisement