Keskin'e doğalgaz getirilmesi çalışmaları sürüyor - Son Dakika

Keskin'e doğalgaz getirilmesi çalışmaları sürüyor

30.01.2020 14:44
Keskin'e doğalgaz getirilmesi çalışmaları sürüyor, System.String[]

Kırıkkale'nin Keskin ilçesine doğalgaz getirilmesi çalışmaları kapsamında toplantı düzenlendi.

Kırıkkale'nin Keskin ilçesine doğalgaz getirilmesi çalışmaları kapsamında toplantı düzenlendi.

Kaymakam Tekin Erdemir, kaymakamlıktaki toplantıda, ilçenin doğalgaza acil ihtiyacı olduğunu ve el birliğiyle çalışarak bunu gerçekleştireceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Dede Yıldırım da yıllarca ilçeye doğalgazın gelmesi için çaba sarf ettiklerini vurguladı.

Yıldırım, 18 ay içerisinde doğalgaz lisans geliştirme talebinde bulunacaklarını ve 3 yıl sonra gaz dağıtımının sağlanacağını belirtti.

KIRGAZ Genel Müdür Yardımcısı Tuncel Bekdaş ise Kırıkkale'nin ilçeleri arasında ilk sırada Keskin'in olduğunu ifade ederek, en kısa sürede ilçeye doğalgazı getireceklerini söyledi.

Toplantıya, esnaf ve vatandaşlar da katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keskin'e doğalgaz getirilmesi çalışmaları sürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray, Jesse Sekidika'yı Konyaspor'a kiralık olarak gönderdi Sakarya, Düzce ve Eşkişehir'de duyulan sesin sonik patlama olduğu ortaya çıktı Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, vali ve kaymakamlara militan diyen Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacak Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı ile fırtına gibi esti! Takipçi sayısı 5 milyonu buldu 9 gündür tek bir vaka bile görülmeyen Avusturalya'da halk plajlara akın etti Sahilde bulunan cansız bedenin sır perdesi aralandı; kaçak göçmen dramı çıktı Eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen: İlk kurultayda genel başkan adayı olacağım Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı