Kesob'dan Fırıncılara Hijyen Eğitimi - Son Dakika

Kesob'dan Fırıncılara Hijyen Eğitimi

19.02.2012 13:49
Kesob'dan Fırıncılara Hijyen Eğitimi, System.String[]

Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) fırınlarda çalışan personele yönelik hijyen eğitimi düzenleyecek.

Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) fırınlarda çalışan personele yönelik hijyen eğitimi düzenleyecek.

KESOB Başkanı Dursun Ergin, "Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliği çerçevesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Türkiye Fırıncılar Federasyonu arasında imzalanan protokol gereği Hijyen Eğitim Kursu düzenlenecek" dedi.

Ergin, düzenlenecek hijyen eğitimi konusunda, "Bu eğitim programından İlimiz Merkez ve ilçelerindeki ekmek, unlu mamül, simit ve pide fırınlarının; üretiminde (hamurker), dağıtımında ve satışındaki personel yararlanacaktır. Ekmek teknolojisi, gıda mevzuatı, üretim, dağıtım ve satışdaki hijyen konularından oluşacak kurs sonunda katılımcılar Hijyen Eğitim Belgesini almaya hak kazanacaklardır. Hijyen Eğitim Belgesi kursuna katılacak kişilerin 29 Şubat 2012 tarihinden önce üyesi oldukları odalara başvurmaları gerekmekte olup, kendilerine odalarımız tarafından gerekli açıklama ve bilgilendirmeler yapılacaktır. 29 Şubat 2012 tarihine kadar yapılacak başvurulardan sonra kurs takvimi belirlenecektir" diye konuştu. - KASTAMONU

Kesob'dan Fırıncılara Hijyen Eğitimi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kesob'dan Fırıncılara Hijyen Eğitimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Çin'den gelen aşıyı gönüllü yaptıran profesör konuştu: Yan etki hissetmedim, aşıya karşı çıkmayın Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi