KESS'de Büyük Temizlik Başladı - Son Dakika

KESS'de Büyük Temizlik Başladı

26.11.2012 15:43
KESS'de Büyük Temizlik Başladı, System.String[]

Manisa Belediyesi, Kenan Evren Sanayi Sitesi'nde temizlik çalışması başlattı.

Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu, "Siteye 48 personel ve 10 aracımızı yönlendirerek hummalı bir çalışma başlattık. Girilmedik sokak bırakmayarak, siteye rahat bir nefes aldıracağız" dedi.

Kenan Evren Sanayi Sitesi'nin alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlayan Manisa Belediyesi, Temizlik İşleri ve Park-Bahçe İşleri Müdürlüğü ekiplerini siteye yönlendirerek temizlik çalışması başlattı. Yaklaşık 2 haftadır sitede bulunan ekipler, kullanılmayan barakaların kaldırılması, ağaçların budanması, birikmiş çöplerin kaldırılması ve sokakların temizlenmesi gibi sitenin önemli ihtiyaçlarını gidermeye başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Alp çalışmaları yerinde inceledi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçe İşleri Müdürlüğü'nden oluşan ekiplerin girilmedik sokak bırakmayacaklarını söyleyen Çipiloğlu, "Kenan Evren Sanayi Sitesi'nde oldukça detaylı bir temizlik çalışması başlattık. Siteye 48 temizlik personeli ile 2 temizlik aracı, 5 traktör, 1 kepçe aracı, 2 kamyon ve 5 budama ekibini yönlendirdik. Mevsim değişiminden dolayı bakımsız kalan ağaçları budayarak, küme halinde biriktirilen çöpleri kaldırdık. Asfaltı yenilenen sokaklarda da süpürme işleminin ardından suyla temizleme çalışması gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sokak köpekleri sayısının fazla olduğu sitede, birkaç barakada yeni doğan köpekler olduğunu tespit ettik. Soğuk havalardan etkilenmemeleri ve tedavilerinin yapılması adına bu sahipsiz köpekleri Belediye Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'nde götüreceğiz. Oldukça geniş bir alan olan KESS'deki bu çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Çalışmalarda son haftaya girerken, site esnafını oldukça olumlu tepkiler aldık. Bu büyük temizlik çalışmasının ardından yine periyodik aralıklarla rutin temizliğimize devam edeceğiz" dedi.

KESS'de Büyük Temizlik Başladı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel KESS'de Büyük Temizlik Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi