KESS'de Temizlik Başladı - Son Dakika

KESS'de Temizlik Başladı

26.11.2012 15:38
KESS'de Temizlik Başladı, System.String[]

Manisa Belediyesi, Temizlik İşleri ve Park-Bahçe İşleri Müdürlüğü ekiplerini siteye yönlendirerek temizlik çalışması başlattı.

Kenan Evren Sanayi Sitesi'nin alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlayan Manisa Belediyesi, Temizlik İşleri ve Park-Bahçe İşleri Müdürlüğü ekiplerini siteye yönlendirerek temizlik çalışması başlattı.

Yaklaşık 2 haftadır sitede bulunan ekipler, kullanılmayan barakaların kaldırılması, ağaçların budanması, birikmiş çöplerin kaldırılması ve sokakların temizlenmesi gibi sitenin önemli ihtiyaçlarını gidermeye başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Alp çalışmaları yerinde inceledi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçe İşleri Müdürlüğü'nden oluşan ekiplerin girilmedik sokak bırakmayacaklarını söyleyen Çipiloğlu, "Kenan Evren Sanayi Sitesi'nde oldukça detaylı bir temizlik çalışması başlattık. Siteye 48 temizlik personeli ile 2 temizlik aracı, 5 traktör, 1 kepçe aracı, 2 kamyon ve 5 budama ekibini yönlendirdik. Mevsim değişiminden dolayı bakımsız kalan ağaçları budayarak, küme halinde biriktirilen çöpleri kaldırdık. Asfaltı yenilenen sokaklarda da süpürme işleminin ardından suyla temizleme çalışması gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sokak köpekleri sayısının fazla olduğu sitede, birkaç barakada yeni doğan köpekler olduğunu tespit ettik. Soğuk havalardan etkilenmemeleri ve tedavilerinin yapılması adına bu sahipsiz köpekleri Belediye Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'nde götüreceğiz. Oldukça geniş bir alan olan KESS'deki bu çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Çalışmalarda son haftaya girerken, site esnafını oldukça olumlu tepkiler aldık. Bu büyük temizlik çalışmasının ardından yine periyodik aralıklarla rutin temizliğimize devam edeceğiz" dedi. - MANİSA

KESS'de Temizlik Başladı
KESS'de Temizlik Başladı
KESS'de Temizlik Başladı
KESS'de Temizlik Başladı
KESS'de Temizlik Başladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel KESS'de Temizlik Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak İmamoğlu, koronaya yakalanmadan iki gün önce apandisit ameliyatı olmuş Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü