Ketem Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı - Son Dakika

Ketem Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı

12.04.2017 12:19
Ketem Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı, System.String[]

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Kanser Erken Teşhis ve Tedavi Merkezi’nde (KETEM) incelemelerde bulundu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Kanser Erken Teşhis ve Tedavi Merkezi'nde (KETEM) incelemelerde bulundu.

KETEM, Yenimahalle 14 Nolu Aile Sağlık Merkezinde modern bir binada hizmet vermeye başladı. Milletvekili Salih Fırat'a Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Öz, Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Kutlu, Sağlık Bakanlığı Bölge Koordinatörü Hüseyin Şen ve yöneticiler eşlik etti.

KETEM Sorumlu Hekimi Emine Varol tarafından kanser hastalığı ile ilgili veriler paylaşıldı. KETEM binasını gezen Salih Fırat, yaptığı açıklamada kanser hastalığında erken teşhisin çok önemli olduğunu vurguladı.

Salih Fırat, "Kanserde erken teşhis hayat kurtarıyor. Özellikle kandınlar meme kanserleri, rahim ağzı kanserleri, erkeklerde kalın bağırsak kanserlerinin tanısı için burada önemli çalışmalar yapılıyor. Geçen yıl 3 bin 800 civarında geçen yıl mamografi yapılmış. Tespit edilen kanser ikinci ve üçüncü basamak hizmete veren hastanelere gönderiliyor. Kanser erken teşhis edilmezse öldürücü oluyor. Vatandaşımız bu merkezin olduğunu bilsin. Burada ki cihazlarımız son teknoloji olup en iyi hizmete vermeye gayret gösteriliyor. Adıyaman'da sağlık çağ atladık. Daha da iyisinin olması için çalışacağız" dedi. - ADIYAMAN

Ketem Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
Ketem Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
Ketem Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ketem Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu Adana, Samsun ve Ordu'da son iki haftada vaka sayısının %100 arttığını söyleyen Bakan Koca uyardı: Sınavımız devam ediyor Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu