Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi - Son Dakika

Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi

28.01.2012 09:30
Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi, System.String[]

Kevin Hakkında Konuşmalıyız filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kevin Hakkında Konuşmalıyız filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Eva, Kevin'a hamile kaldığı gençlik yıllarında bütün kariyer planlarını ve hedeflerini bir kenara koyarak çocuğunu dünyaya getirmeye karar verir. Fakat annenin oğlu için hayatından yaptığı bu fedakarlık maalesef Kevin'in çocukluk yıllarından itibaren başlayarak hayatlarını ters yönde etkilemeye başlar.

Kevin 15 yaşına geldiğindeyse lisedeki çete gruplarıyla takılmaya başlar ve hiç kimsenin hoş görmeyeceği olaylara karışır.

Eva oğlunun hatalarından dolayı derin sorumluluk ve suçluluk duyarak, nerede yanlış yaptığını sorgulamaya başlar. Bu arada Kevin'in ayrıldığı babası ile yeniden iletişime geçmek durumundadır...

Yönetmen: Lynne Ramsay

Senaryo: Lionel Shriver, Rory Kinnear, Lynne Ramsay

Oyuncular: Rock Duer, Jasper Newell, Ezra Miller, John C. Reilly, Tilda Swinton

Filmin Türü: Drama, Gerilim

Orijinal Adı: We Need To Talk About Kevin

Yapımcı Firma: BBC Films, UK Film Council

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: İngiltere, ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 112 dk.

Resmi Sitesi: http://kevin.oscilloscope.net/

Dağıtıcı Firma: M3 Film

Vizyon Tarihi: 03.02.2012

Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi

Son Dakika Güncel Kevin Hakkında Konuşmalıyız Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Derbiyi kazanan Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ı duygulandıran anlar: Hepsine teşekkür ediyorum Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı