Son Dakika Haberleri: Kevork Tavityan & Fügen Yiğitgil - Sonbahara Aryalar'la Veda

Kevork Tavityan & Fügen Yiğitgil - Sonbahara Aryalar'la Veda

3 yıl önce

Ünlü bariton Kevork Tavityan ve piyanist Fügen Yiğitgil, operalardan en güzel aryaları 19 Kasım'da sanatseverlerle buluşturuyor.

Kevork Tavityan & Fügen Yiğitgil - Sonbahara Aryalar'la Veda, System.String[]
Ünlü bariton Kevork Tavityan ve piyanist Fügen Yiğitgil, operalardan en güzel aryaları 19 Kasım'da sanatseverlerle buluşturuyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah'ın 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul'un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, IDEA Müzik işbirliği ile birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapıyor. "Sonbahara Arya'larla Veda " temalı 19 Kasım Cumartesi, saat 11.00 konserinde ünlü bariton Kevork Tavityan, piyanist Fügen Yiğitgil ile operalardan en güzel aryaları sanatseverlerle buluşturuyor.

Handel, Vivaldi, Mozart, Verdi, Bizet, Puccini ve Wagner'in ölümsüz eserleri, iki usta sanatçının yorumları ve insan sesinin büyüsü ile sizleri bekliyor.
Kaynak: Etkinlik.io
Fındık Bahçesinde 1985 Model Minibüsü Havada Görenler Şaşkınlığını Gizleyemiyor Fatih Portakal'dan AK Parti'nin Ankara Adayının Değişeceği İması

Beyaz Saray'dan, Teröristbaşı Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama