KFC'de Survivor Menü - Son Dakika

KFC'de Survivor Menü

05.05.2012 09:48
KFC'de Survivor Menü

KFC'de Survivor heyecanı yaşanıyor.

KFC Survivor Menü alan Turkcell'lilere 6'lı Hot Shots hediye ediliyor. KFC Survivor Menü'sünde ayrıca Fillet veya Zinger Burger, Patates, Coca-Cola ve Coleslaw bulunuyor. Bu lezzetli ve doyurucu menünün fiyatı ise sadece 10.75 TL. Kampanya 30 Haziran 2012'ye kadar geçerli.

Acun, KFC severlere "6'lı Hot Shots Benden" diyor

Survivor Adası sakinleri açlıkla sınanadursun; Acun, KFC severlere "6'lı Hot Shots Benden" diyor. Fillet veya Zinger Burger, Patates, Coca-Cola ve Coleslaw'dan oluşan 10.75 TL'lik KFC Survivor Menü alanlara, yanında 6'lı Hot Shots hediye ediliyor.

22 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yalnızca Turkcell aboneleri yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin KFC yazıp 8081'e mesaj atması ve gelen kodu restoran görevlisine göstermesi yeterli.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel KFC'de Survivor Menü - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement