Son Dakika Haberleri: Kıbrıs Gazisi'nin Acı Kaybı

Kıbrıs Gazisi'nin Acı Kaybı

2 ay önce

Bartın'da boğulma tehlikesi geçirmesinin ardından tedaviye alındığı hastanede yaşamını yitiren Kıbrıs Gazisi Mustafa Mert'in oğlu 32 yaşındaki Mehmet'in cenazesi, Darende'ye getirilerek baba ocağında toprağa verildi.

Kıbrıs Gazisi'nin Acı Kaybı, System.String[]
Bartın'da boğulma tehlikesi geçirmesinin ardından tedaviye alındığı hastanede yaşamını yitiren  Kıbrıs Gazisi  Mustafa Mert'in oğlu 32 yaşındaki Mehmet'in cenazesi,  Darende'ye getirilerek baba ocağında toprağa verildi.

Darendeli  Kıbrıs Gazisi  Mustafa Mert'in 32 yaşındaki evli ve bir çocuk babası oğlu  Mehmet Mert, kalabalık bir katılımla ilçenin  Yazıköy Mahallesi'nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildi.

Cenazeye,  Darende Kaymakam Vekili  Tolga Özdemir, Belediye Başkanı  Süleyman Eser, İlçe Garnizon Komutanı  Mustafa Köse ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mert,  Bartın sahilinde iki gün önce girdiği denizde boğulma tehlikesi geçirmesi üzerine  Bartın Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kaldırılmış, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti.

İzdivaçta Koca Arayan Rus Gelin Adayı, Dönen Dolabı Bir Bir Anlattı Barzani Cephesinden İlginç Öneri: Türkiye'ye Bağlanalım ve Türkiye'yi Süper Güç Yapalım
Cesedi Yakılıp Ormana Atılan Eylem, Öldürüldüğü Gün Arkadaşını Arayıp Helallik İstemiş