Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada - Son Dakika

Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada

22.10.2018 00:01

- Kıbrıs'ta yağmur, hortum, gökkuşağı bir aradaLEFKOŞA - Kıbrıs'ın tamamını etkisi alan sağanak yağmur ve fırtına, hortum KKTC'nin yanında Güney Kıbrıs'ı da olumsuz etkiliyor.

- Kıbrıs'ta yağmur, hortum, gökkuşağı bir arada

LEFKOŞA - Kıbrıs'ın tamamını etkisi alan sağanak yağmur ve fırtına, hortum KKTC'nin yanında Güney Kıbrıs'ı da olumsuz etkiliyor.

Kıbrıs Adasında Yağmur Hortum Gökkuşağı Şimşek dörtlüsü etkisini sürdürüyor. Öğleden sonra başlayan yağmur, fırtına bazı bölgelerde Hortumlara neden okurken Girne bölgesinde Güneş ve yağmurun ahengi ile gözüken gökkuşağı görenleri büyüledi. KKTC'nin Akdeniz, Koruçam köylerinde çıkan hortum ağaçları yerinden sökerken Güney Kıbrıs Rum kesiminde evleri ve işyerlerini su bastı, elektrik kesintilerine neden oldu. Akşam saatlerinde ada genelinde gökyüzünde sürekli şimşeklerin çakması vatandaşları tedirgin etti.

Hava yağmurların hafta içinde devam etmesi bekleniyor.

Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada
Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada
Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada
Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi