Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada - Son Dakika

Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada

22.10.2018 00:01

- Kıbrıs'ta yağmur, hortum, gökkuşağı bir aradaLEFKOŞA - Kıbrıs'ın tamamını etkisi alan sağanak yağmur ve fırtına, hortum KKTC'nin yanında Güney Kıbrıs'ı da olumsuz etkiliyor.

- Kıbrıs'ta yağmur, hortum, gökkuşağı bir arada

LEFKOŞA - Kıbrıs'ın tamamını etkisi alan sağanak yağmur ve fırtına, hortum KKTC'nin yanında Güney Kıbrıs'ı da olumsuz etkiliyor.

Kıbrıs Adasında Yağmur Hortum Gökkuşağı Şimşek dörtlüsü etkisini sürdürüyor. Öğleden sonra başlayan yağmur, fırtına bazı bölgelerde Hortumlara neden okurken Girne bölgesinde Güneş ve yağmurun ahengi ile gözüken gökkuşağı görenleri büyüledi. KKTC'nin Akdeniz, Koruçam köylerinde çıkan hortum ağaçları yerinden sökerken Güney Kıbrıs Rum kesiminde evleri ve işyerlerini su bastı, elektrik kesintilerine neden oldu. Akşam saatlerinde ada genelinde gökyüzünde sürekli şimşeklerin çakması vatandaşları tedirgin etti.

Hava yağmurların hafta içinde devam etmesi bekleniyor.

Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada
Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada
Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada
Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kıbrıs'ta Yağmur, Hortum, Gökkuşağı Bir Arada - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti