Son Dakika Haberleri: Kick Boks Şampiyonası Antalya'da Sürüyor

Kick Boks Şampiyonası Antalya'da Sürüyor

6 yıl önce

Dünya Büyükler Kick Boks Şampiyonası, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek turizm beldesinde devam ediyor.

Kick Boks Şampiyonası Antalya'da Sürüyor, System.String[]

Dünya Büyükler Kick Boks Şampiyonası Antalya'da devam ediyor. 30 Kasım – 8 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen Dünya Büyükler Kick Boks Şampiyonası, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek turizm beldesinde devam ediyor. Maritim Hotel'de gerçekleştirilen şampiyonaya 63 ülkeden bin 500 sporcu katıldı.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, şampiyonanın oldukça çekişmeli geçtiğini, bu organizasyonda sporcuları ve misafirleri en iyi şekilde ağırlamak ve ülkeyi tanıtmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi. Antalya'dan 5 antrenör ve 1 sporcunun milli takımda görev aldığını kaydeden Kayıcı, katılan tüm sporculara başarılar diledi.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, "Dünya Büyükler Kick Boks Şampiyonası'na ilk defa katılan ülkemizin ev sahipliği yapmasının kedisini gururlandırdığını ve şampiyonaya katılmamız hepimizi mutlu etmiştir. Şampiyonaya katılan tüm milli sporculara başarılar diliyorum." dedi.

Konuşmaların ardından Selim Kayıcı, İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu'na plaket takdim etti.

Haber Yayın Tarihi : 03.12.2013 01:09 Kaynak: CİHAN

YORUMLAR


Ayının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Komşular kötü koku ihbarında bulundu! Eve giren polis büyük şok yaşadı Esenler Otogarı'nda akılalmaz olay! Gece gelip duvar ördüler