Son Dakika Haberleri: Kılıçaslan Kolejspor Kayseri Birincisi

Kılıçaslan Kolejspor Kayseri Birincisi

7 yıl önce

Kılıçaslan Kolejspor, Yıldız Erkekler Basketbol Ligi'ni yenilgisiz şampiyon olarak tamamladı.

Kılıçaslan Kolejspor Kayseri Birincisi, System.String[]
Kılıçaslan Kolejspor, Yıldız Erkekler Basketbol Ligi'ni yenilgisiz şampiyon olarak tamamladı.

Basketbol Federasyonu faaliyet programında yer alan turnuvanın final maçında gurubun güçlü takımı Melikgazi Belediyesisporla karşılaşan Kılıçaslan Kolejspor, rakibini 61-48 yenerek şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Antrenörlüğünü Murat Akça ve Ramazan Toptaş ikilisinin yaptığı Kılıçaslan Kolejspor'da Enes, Emir, Furkan, Mehmet, İzzet, Fatih, Alperen, Erdem, Muhammed, Sadık, Berk ve Oğuzhan forma giydi. Şampiyon olan takım 7-11 Mart tarihleri arasında Kahramanmaraş'ta yapılacak grup maçlarında Kayseri'yi temsil edecek.

Kılıçaslan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Köksal, "Takımımız uzun zamandır disiplinli bir şekilde turnuvalara hazırlanıyor. Amacımız geçtiğimiz yıl olduğu gibi guruptan çıkarak Türkiye şampiyonasına katılmak ve final oynamak. Bunu yapabilecek güçteyiz. Takımımıza bütün maçlarında sürekli destek veren 'Boys Of Kılıçaslan' grubumuza da teşekkür ediyoruz" dedi.

- KAYSERİİran Lideri Ruhani'den Türkiye'ye Teklif: Beraber Savaş Uçağı Yapabiliriz Gürcistan, FETÖ Bünyesinde Bulunan Üniversitenin Mal Varlıklarına El Koydu

ABD'yi DTÖ'ye Dava Eden Türkiye İçin Rusya'dan Açıklama Geldi: İşbirliği Gelişebilir