Kılıçdaroğlu: Başkanımız Kocaoğlu Oynanan Oyunları Bozacaktır - Son Dakika

Kılıçdaroğlu: Başkanımız Kocaoğlu Oynanan Oyunları Bozacaktır

19.01.2012 17:28
Kılıçdaroğlu: Başkanımız Kocaoğlu Oynanan Oyunları Bozacaktır, System.String[]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "AKP'nin, yargısını da kullanarak yaptığı hiçbir baskı CHP'lileri yıldıramaz. Başkanımız Kocaoğlu da hizmet ve dürüstlüğüyle oynanan oyunları bozacaktır." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "AKP'nin, yargısını da kullanarak yaptığı hiçbir baskı CHP'lileri yıldıramaz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "AKP'nin, yargısını da kullanarak yaptığı hiçbir baskı CHP'lileri yıldıramaz. Başkanımız Kocaoğlu da hizmet ve dürüstlüğüyle oynanan oyunları bozacaktır" dedi.

CHP Basın Birimi'nden yapılan açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu, 397 yıl hapsi istenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu telefonla arayarak, desteğini iletti. Kılıçdaroğlu, "AKP'nin, yargısını da kullanarak yaptığı hiçbir baskı CHP'lileri yıldıramaz, sindiremez, hizmetten alıkoyamaz. Başkanımız Kocaoğlu da hizmet ve dürüstlüğüyle oynanan oyunları bozacaktır. Bu inançla Başkanımıza, ekibine desteğimi ilettim." dedi.

"BAŞARILI OLDUĞU İÇİN Mİ?"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak da, sosyal paylaşım sitesi twitter'da, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu için 397 yıl ceza isteniyor. Bu ceza CHP'li olduğu için mi başarılı olduğu için mi isteniyor" değerlendirmesinde bulundu.

- Ankara

Kılıçdaroğlu: Başkanımız Kocaoğlu Oynanan Oyunları Bozacaktır

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu: Başkanımız Kocaoğlu Oynanan Oyunları Bozacaktır - Son Dakika


Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek