Kılıçdaroğlu, Başkent Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu heyeti ile görüştü - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, Başkent Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu heyeti ile görüştü

11.07.2019 17:30
Kılıçdaroğlu, Başkent Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu heyeti ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkent Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk ve beraberindeki heyet ile parti genel merkezindeki makamında bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkent Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk ve beraberindeki heyet ile parti genel merkezindeki makamında bir araya geldi. Görüşmede Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel eşlik etti.

Görüntü dökümü

-Görüşmeden genel ve detaylar

ANKARA


YORUMLAR
500
Selçuk Özdağ'dan Çubuk'taki linç girişimiyle ilgili gündem yaratacak iddia: Kılıçdaroğlu öldürülecekti Selçuk Özdağ'dan Çubuk'taki linç girişimiyle ilgili gündem yaratacak iddia: Kılıçdaroğlu öldürülecekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1 milyon liralık tazminat davası açtığı videoya 6'lı masadan da itiraz Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1 milyon liralık tazminat davası açtığı videoya 6'lı masadan da itiraz Kılıçdaroğlu: 'Herkesin İnancına, Kimliğine ve Yaşam Tarzına Saygı Duymamız Lazım. Kişinin Yaşam Tarzı, Kişinin İnancı ve Kişinin Kimliği... Kılıçdaroğlu: 'Herkesin İnancına, Kimliğine ve Yaşam Tarzına Saygı Duymamız Lazım. Kişinin Yaşam Tarzı, Kişinin İnancı ve Kişinin Kimliği...
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu, Başkent Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu heyeti ile görüştü - Son Dakika


Advertisement