Kılıçdaroğlu, Beşiktaş'ta İftara Katıldı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, Beşiktaş'ta İftara Katıldı

5 yıl önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Belediyesi ve CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in iş birliğiyle düzenlenen iftar programına katıldı.

Kılıçdaroğlu, Beşiktaş'ta İftara Katıldı, System.String[]

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İfrar davetlilerinden detaylar- Kılıçdaroğlu'nun davetlilerle tokalaşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İstanbul'da- Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Belediyesi'nce düzenlenen iftar programına katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Belediyesi ve CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in iş birliğiyle düzenlenen iftar programına katıldı. Feriye Lokantası'nda basına kapalı gerçekleştirilen programda, Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, eski Diyanet İşleri Başkanları Mehmet Nuri Yılmaz ve Süleyman Ateş de yer aldı. Davetliler, iftarın ardından bir süre sohbet ettikten sonra programdan ayrıldı.

Kılıçdaroğlu, Beşiktaş'ta İftara Katıldı

Haber Yayın Tarihi: 13.07.2015 12:40 Kaynak: AASon Dakika

Deprem paylaşımıyla tepki çeken Berna Laçin'e soruşturma açıldı
Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı

Son Dakika Haberleri