Kılıçdaroğlu: "Bu Düzen Değişecek, Ülkemiz Huzura Kavuşacak" - Son Dakika

Kılıçdaroğlu: "Bu Düzen Değişecek, Ülkemiz Huzura Kavuşacak"

03.07.2022 21:11
Kılıçdaroğlu: "Bu Düzen Değişecek, Ülkemiz Huzura Kavuşacak"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, altı siyasi parti genel başkanının beşinci kez bir araya geldiği “Liderler Buluşmasının” ardından; “Tarihin bize yüklediği sorumluluğun farkındayız ve de kararlıyız; bu düzen değişecek, ülkemiz huzura kavuşacak” açıklamasını yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, altı siyasi parti genel başkanının beşinci kez bir araya geldiği "Liderler Buluşmasının" ardından; "Tarihin bize yüklediği sorumluluğun farkındayız ve de kararlıyız; bu düzen değişecek, ülkemiz huzura kavuşacak" açıklamasını yaptı.

Altı siyasi partinin genel başkanı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ev sahipliğinde bugün beşinci kez bir araya geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, zirvenin ardından; sosyal medya hesabında şu paylaşımı yaptı:

"Yarının Türkiye'sini inşa etmek adına bir araya geldiğimiz toplantı için, başta ev sahipliği yapan Sayın Meral Akşener olmak üzere, tüm genel başkanlara teşekkür ederim. Tarihin bize yüklediği sorumluluğun farkındayız ve de kararlıyız; bu düzen değişecek, ülkemiz huzura kavuşacak!"

YORUMLAR
500
Meral Akşener vatandaşa bağırdı, korumalar zor kullanarak uzaklaştırdı Meral Akşener vatandaşa bağırdı, korumalar zor kullanarak uzaklaştırdı Kılıçdaroğlu'ndan, Annesini Kaybeden AKP Genel Başkan Yardımcısı Canikli'ye Başsağlığı Telefonu Kılıçdaroğlu'ndan, Annesini Kaybeden AKP Genel Başkan Yardımcısı Canikli'ye Başsağlığı Telefonu
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu: 'Bu Düzen Değişecek, Ülkemiz Huzura Kavuşacak' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement